1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Muži body nezískali

  K dalšímu utkání cestoval celek mužů na hřiště aktuálně druhého celku tabulky. Rezerva Dvora Králové i co se týče střelecké potence je na druhém místě a tak naše muže čekal velice těžký soupeř.
  V sobotním dopoledni za úmorného tepla začala obě mužstva aktivně. Také si vytvořila nějaké brankové příležitosti, ale do dvacáté minuty bez brankového efektu. Poprvé se stav utkání měnil v již zmíněné 20. minutě, když se u postranní čáry uvolnil domácí útočník a svoji přihrávkou nelezl nabíhajícího spoluhráče Otradovského a ten se nemýlil 1:0. Snaha o kombinační byla oboustranná, ale přeci jen lepší kvalita přihrávek byla na straně domácích. Ve 32. minutě ovšem hosté předvedli taktéž hezkou kombinační akci, po hezké přihrávce Fišara mezi stopery se uvolnil Rosputniak a střelou po zemi srovnal stav utkání na 1:1. Rychlá kombinace domácích hráčů dělala hostující obraně velké problémy a zejména potom rychlonohý Samler , který se dostal do čtyř brankových příležitostí naštěstí pro hosty bez brankového efektu. Přesto se domácí znovu po jeho akci dostali do vedení v utkání, když nedůslednost v obraně po střela Samlera vedla k vedoucí brance. Podruhé v utkání se prosadil Otradovský 2:1. Do konce prvního dějství si obě mužstva vypracovala nějaké šance, ovšem bez brankového efektu.
  Druhý poločas začali lépe domácí vypracovali se několik slibných brankových příležitostí a v 60. minutě navýšili své vedení na 3:1. V této fázi utkání byli domácí jasně lepším týmem, hostům se nedařila kombinace a lehce přicházeli o míč. Domácí toho využili v 72. minutě kdy po krásné kombinaci vstřelili čtvrtou branku. Až potom se ke slovu dostal i hostující celek, který se dostal do několika slibných příležitostí. Největší z nich měl Rosputniak, kterého přímí kop domácí brankař s těžkostmi vytěsnil na rohový kop. Domácí již hostům skórovat nedovolili a připsali si do tabulky další tři body za vítězství v zápase.

  Dvůr Králové „B“ - 1.FK Nová Paka
  4:1(2:1)

  Branky: 20´a 36´ Otradovský, 60´ Machek, 72´ Vágner – 32´ Rosputniak
  ŽK: 52´ Hák (DK)
  ČK : 0
  Rozhodčí: Nožka
  Diváků: 100

  Sestava NP. Jurčo - Lenfeld (67. Sochor), Štefan, Vrbka, Bláha - Fišar, Bažík (82. Nydrle), Machát, Rosputniak - Čila, Havlín (58. Bejr)

  Marcel Bažik: .Zápas jsme sice prohráli 4:1, ale  snahu hrát proti kvalitnímu soupeři hráčům nelze vyčíst. Překvapilo mě duo dorostenců ČÍla a Štefan. Bohužel nám to moc nejde v obranné fázi, za což nás soupeři trestají. Věrim že domácí zápas zvládneme už bodově!!!

  výsledky a tabulka zde

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


  Novinky

  Příští zápasy


  Nyní nejsou žádné zápasy naplánované.

  Ke stažení


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace