• Starší dorost

Zasloužená výhra ze hřiště soupeře...

V dalším kole krajského přeboru, zajížděl náš „A“ dorost do krajského města proti Slavii. Domácí,kterým patřilo 7.místo jsou se svojí hrou nebezpečným protivníkem pro všechna družstva. Utkání se hrálo za velkého vedra, což výrazně ovlivnilo utkání. Začali jsme dobře a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Bohužel opět jsme nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější. Ve 32.minutě pěkně Číla uvolnil Krupku, ten byl brankářem faulován, ale Ulrich pokutový kop neproměnil. Skore se poprvé měnilo ve 43.minutě, a stálo to zato. Z dobrých 30 metrů se do míče opřel Víťa HAVLÍN a vymetl levý růžek domácí branky ( 0:1 ). Z vedení jsme se radovali pouhou minutu, když po chybě našeho brankáře domácí srovnali ( 1:1 ). Byla to jediná chyba jinak skvěle chytajícího Brádleho. Některými zákroky nás „podržel“.

Druhý poločas jsme nezačali v takové pohodě a domácí se dostávali stále více do hry. V 54.minutě jsme nestačili pokrýt rychlou kombinaci a soupeř šel do vedení ( 2:1 ). Opět jsme zapnuli na vyšší obrátky, ale šance ne a ne proměnit. Až přišla 66.minuta a po uličce od Číly se prosadil Tomáš VYDRA ( 2:2 ). Domácí začali postupně odpadávat, v horku jim rychle docházeli síly, a dokázali jsme toho využít. V 79.minutě po kombinaci si na levou stranu naběhl Honza ULRICH a prostřelil brankáře ( 2:3 ). Do konce se již skóre neměnilo a tak jsme určitě po zásluze získali velmi cenný skalp.