1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Mužům se nepovedlo bodovat

  Ve čtvrtém kole 1.B třídy přijel na stadion v Nové Pace zatím vedoucí celek soutěže, záložní  mužstvo Kratonohy „B“.
  Začátek utkání byl z obou stran opatrný, když se hra převážně odehrávala pouze od velkého k velkému vápnu víceméně bez zakončení. Po dvaceti minutá poprvé nebezpečně zaútočili hosté, ale domácí brankař si se šancí poradil. Domácí měli velký problém něco na soupeřovu obranu vymyslet, a tak jejich zakončení bylo většinou z velké vzdálenosti. První branka padla ve 36. minutě. Po nedovoleném zákroku na půlící čáře hosté překvapivě rychle rozehráli, domácí zadáci nezachytili naběhnutého hráče hostí a ten si s nabídnutou šancí poradil 0:1. Do konce poločasu se již stav utkání nezměnil, i když šance si vytvořili pouze hosté a to ze standardních situací.
  Začátek druhého poločasu domácím nevyšel. Již 52. minutě centr do vápna domácích usměrnil útočník hostí podruhé do domácí sítě 0:2. Od tohoto okamžiku se projevila herní vyzrálost hostujícího týmu. Domácí se sice snažili, ale nepřesnost v kombinaci nabízela hostům možnost rychlých protiútoků. Po jednom takovém vracejí si domácí hráč ve velkém pokutovém území podrazil hráče hostí a rozhodčí odpískal pokutový kop. Ten s přehledem proměnil hostující brankař a navýšil vedení na 3:0. Domácím se hra stále nedařila a tak poslední změnu na stavu utkání opět zařídili hosté. V 85. minutě se hlavičkou prosadil nikým nehlídaný hostující útočník a pečetil porážku domácích.

  1.FK Nová Paka – Kratonohy „B“
  0:4(0:1)

  ŽK: 23. Ulrich, 41. Bažik – 60. Vejr, 63. Štěpánek
  ČK : 0
  Rozhodčí: Zlámal, Prokůpek, Skřivánek
  Diváků: 124

  Sestava NP. Frajer – Ulrich(75. Bejr), Lenfeld(76. Jurčo), Vrbka, Bláha – Jisl(64. Nydrle), Machát, Fišar, Krejčí(16. Sochor) – Bažik, Rosputniak(71. Brádle)    

  Dlabola Jaroslav st.: Do zápasu se zkušeným týmem jsme šli s vědomím pokusit se prolomit chmurnou bilanci a uhrát solidní výsledek. Důležitým momentem utkání bylo zranění O. Krejčího již v 16. minutě. Se soupeřem jsme dokázali držet krok v průběhu prvního poločasu. Ale vše rozhodla 36.minuta, kdy hosté rychle rozehráli standardní situaci, obrana nestihla reagovat a soupeř se ujal vedení. Druhý poločas si už zkušené mužstvo hostí hru hlídalo a navíc každou větší chybu našeho týmu potrestalo brankou.

  výsledky a tabulka zde


  Novinky

  Příští zápasy


  Nyní nejsou žádné zápasy naplánované.

  Ke stažení


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace