• Starší dorost

Brankostroj proti oslabenému soupeři...

V dalším kole jsme na domácím hřišti přivítali soupeře ze Smiřic. Hosté přijeli pouze s desíti hráči, a tak se čekalo jak se s tím naši dorostenci vyrovnají. Po ne zrovna povedeném utkání ve středu v Solnici se provedla jedna změna, když do základní sestavy poprvé nastoupil Kuba Řeháček.
    Od úvodního hvizdu na hrací ploše existovalo pouze jedno družstvo, a byla jen otázka kolik branek si soupeř odveze. První branka padla v 17.minutě ( KRUPKA), poté 19. (VYDRA), 23. (ČÍLA), 31. (KRUPKA), 36. (HAVLÍN), a v 39. (KRUPKA), ukončil první poločas za stavu 6:0.
    Druhá půle byla stejná, hosté prakticky naši branku neohrozili a branky padaly. 47.minuta (ČÍLA), 51. (KRUPKA), 57. (BRÁDLE), 60. (ULRICH), 62. ( ŘEHÁČEK), 72. (KRUPKA), a poslední branku vstřelil v 84. ( ŽLAB).

NOVÁ /STARÁ PAKA - SMIŘICE

13 : 0 ( 6:0 )

branky : Krupka 5x, Číla 2x, Vydra, Havlín, Řeháček, Brádle, Ulrich, Žlab
    sestava : Mandík- Žlab, Havlín, Kříž, Hák, Řeháček, Ulrich, Štefan, Vydra, Číla, Krupka
    střídali : Brádle P., Urban

Další utkání sehrajeme v neděli 11.září, když zajíždíme do krajského města proti Slavii H.K. Začátek utkání je ve 14.45