• Výsledky mládeže 20-21.8.

První utkání nové sezony sehráli starší žáci na domácí půdě proti celku z Velkého Poříčí. V prvním poločase ještě naši hráči s hostujícím týmem drželi krok, ale vedruhé půli hosté potrestali chyby domácí obrany a odvezli si tři body za vítězství.

N/S Paka - Velké Poříčí
    4:6(4:4)
    branky: Fenynec 2x, Wolf, vlastní

Starší dorost "B"

„B“ dorost zahájil těsnou prohrou…

Do letošní sezony jsme do krajské soutěže přihlásili i „rezervu“dorostu,ale že obě družsta hrála v jeden den bylo složité i díky dovoleným poskládat dvě jedenácky.
    Náš „B“dorost zajížděl do Velkého Poříčí,kde své zápasy hraje BABÍ, na kterého naši na úvod narazili. Určitě nezklamali,i když po závěrečném hvizdu se radovali domácí. První poločas jsme vyhráli ( 0:1 ),po brance Járy MANDÍKA.
    Druhá půle,když našim hráčům začali docházet síly,domácí otočili. Sice ještě Ondra HORYNA dokázal vyrovnat,ale na třetí branku domácích už jsme nedokázali odpovědět.