• Vítězný zápas staršího "A" dorostu

K prvnímu mistrovskému utkání krajského přeboru zajížděl náš dorost do Třebechovic na „letiště“, neboť hřiště našeho soupeře patří, co do šířky, k největším v kraji.K utkání jsme zajížděli pouze s 11 hráči a tak se čekalo co s námi velké hřiště a horké počasí udělá.
             Začali jsme dobře, slušně kombinovali a domácí si drželi daleko od naší branky. Už v 11. minutě jsme šli zaslouženě do vedení, když skvělou akci na jeden dotek přesně zakončil Michal Číla(0:1) Bohužel domácí již za 3 minuty vyrovnali, po nákopu za naší obranu, když výborně chytajícího Brádleho prostřelil kapitán domácích (1:1). Hra byla vyrovnaná, ale aktivnější jsme byli my, ale šance jsme neproměnili. A domácí nás potrestali, když naši chybu v rozehrávce ve 29. minutě využili k vedení(2:1).
               Druhý poločas byl přesnou kopií. Byli jsme lepší na míči, domácí se uchýlili pouze k nakopávání, ale naše obrana pracovala dobře. V 55. minutě po chybě domácích si do vápna naběhl Lukáš Krupka a nedal brankaři šanci(2:2). Utkání jsme rozhodli v 62. minutě, když po faulu na Urbana Jan Ulrich z penalty poslal náš tým do vedení (2:3). Taktickou hrou jsme domácí do šancí moc nepouštěli, naopak sami jsme mohli přidat další branky, ale výsledek se již nezměnil.
                Za výkon je třeba pochválit celou jedenáctku, debut si odbyl na kraji obrany Standa Žlab a obstál se ctí.
    Další utkání sehrajeme v sobotu 20.8. když hostíme od 14:30 na našem stadionu Hořice.