LEGEA Okresní přebor mladší přípravky – finálový turnaj Milíčeves

Kopidlno – N/S Paka „A“               5:1       Branky:  Rupa
    N/S Paka „A“ – Milíčeves               4:6       Branky: Rupa 2x, Knap, Gernat
    N/S Paka „A“ –  Železnice              5:2       Branky: Rupa 4x, Šimek

Starší přípravka U 11

Úpice/Rtyně - N/S Paka       19:11(9:5)       B: Horáček 3x, Patka 3x, Selvek 3x, Herzan, Řezníček
    N/S Paka – Trutnov             10:14(7:6)      B: Patka 4x, Horáček 3x, Selvek 3x
    Dvůr Králové - N/S Paka    20:8(0:0)         B: Patka 3x, Horáček 5x,

Starší žáci   U15

Zápas byl vyrovnaný, ale ve druhém dějství se hosté dokázali dvakrát prosadit a odvážejí si tři body za vítězství. Kaňkou na utkání bylo zranění Tomáše Wolfa, který si při nekontrolovaném pádu zlomil ruku v zápěstí. Všichni přejeme brzké uzdravení.

N/S Paka – Rychnov n/K
    1:3(1:1)

Branka: Wolf

Mladší dorost  U17

Družstvo mladšího dorostu se střetlo se stejným soupeřem jako starší žáci. I když šlo do vedení ve 40 minutě, tak hosté deset minut před koncem vyrovnali. V pokutových kopech se štěstí přiklonilo na domácí stranu a mužstvo si připsalo druhý bolusový kop.

1:1(1:0, PK 4:3)

Branky: Svoboda

Sestava: Brádle – Král(50. Stránský), Kříž, Šnajdr(65. Řeháček), Truneček –  Cina, Mandík, Urban, Krsek(41. Entner)– Militký Dan,Svoboda(55. Militký David)

21. 04. Odjezd st. přípravky k turnaji v Hlušicích je v 9:30 od stadionu.

20. 04. Odjezd ml. žáků k turnaji do Solnice je v sobotu v 6:45 od stadionu.

20. 4. 10:00 MužiA: Nová Paka - Chlumev n/C "C"
    21. 4. 13:00 U15: N/S Paka - Dobruška
    27. 4. 13:30 U17: Černilov - N/S Paka