• Dva body pro hosty ....

Dva body za vítězství si připsal soupeř ……

Ve 12. kole okresního přeboru došlo na souboj s druhým mužstvem které domácím již v podzimní části sebralo bod za remizu. A tak se dal očekávat vyrovnaný zápas, který nejspíš rozhodne třeba i jen jedna chyba v obranně.
    Hosté přijeli s taktikou dobré obrany a od samého začátku tuto taktiku dodržovali. A sami byli v protiútoku nebezpeční. Domácí měli mírnou územní převahu, ale dobrý výkon hostujícího brankaře nedovolil vstřelit domácím branku,. A to měli domácí ve 20. minutě výhodu pokutového kopu.
    Druhý poločas se nesl ve stejném stylu. Domácí se snažili vyzrát nad obranou hostí, to se jim ovšem moc nedařilo. Největší šanci domácích měl v 79. minutě Rosputniak. Ovšem hostující brankaře jeho střelu z trestného kopu vytěsnil na rohový kop.  Největší šance hostujícího týmu přišla v 88. minutě, když útočící hráč obešel i brankaře domácích, ale štěstím pro domácí bylo, že útočící hráč selhal v koncovce a jeho střela trefila na čáře stojícího bránícího hráče.
    V pokutových kopech byl hostující tým úspěšnější a připsali si druhý bonusový bod.

1. FK Nová Paka – Žlunice
    0:0(0:0, PK 0:2))

Rozhodčí: Materna Zbyněk
    ŽK: 84. Richter Jaroslav

Sestava: Frajer  – Ulrich, Jisl, Lenfeld, Vrbka –  Brádle, Machát, Fišar, Krejčí (62. Sochor) –  Wojcik(75. Richter), Rosputniak

Marcel Bažík: Hosté si do Nové Paky přijeli pro nějaký ten bod a ten si také zcela zaslouženě odvezli. Našim hráčům nemám co vytknout, zápas chtěli vyhrát, bohužel se nám to nepovedlo. V tomto utkání mě potěšil výkon Tomáše Ulricha a návrat Lukáše Jisla po zranění.