• Branková přestřelka staršího dorostu

Starší dorost na domácím hřišti přivítal celek z Červeného Kostelce.

Začátek utkání vyšel domácím hráčům, ale tři dobré příležitosti neproměnil. A tak přišel trest v podobě branky v síti domácích. Trestný kop z půlící čáry hlavičkoval zcela volný hráč hostí z malého vápna do domácí branky 0:1. Ovšem domácím se povedli další čtyři minuty utkání. Nejprve se v 16. minutě  prosadil Vydra po kombinaci několika hráčů. V 18. minutě šli domácí do vedení, kdy trestný kop proměnil Ulrich 2:1. Za dalších necelou minutu se prosadil znovu Vydra, kdy hráč nic nevymýšlel a z hranice velkého vápna zvyšuje na 3:1. V této fázi byli domácí lepším týmem a znovu se dokázali prosadit i brankově. Na přihrávku za obranu si seběhl Brádle a jeho střílený centr poslal za záda hostujícího brankaře opět Vydra. Hosté se však nevzdali a ve 43. minutě snížili z pokutového kopu na 4:2.

Druhý poločas byl herně vyrovnaný se šancemi na obou stranách, jen žádné z mužstev své šance dlouho nebylo schopno proměnit. Střelecky se naposledy v tomto utkání za domácí tým prosadil Vydra, když svoji čtvrtou brankou zvyšuje na 5:2 v 68. minutě. Domácí hráči však z utkání dokázali udělat drama, když po chybách v obranné činnosti dovolili hostům během dvou minut snížit na rozdíl jediné branky 5:4. Naštěstí se ještě jednou domácí střelecky prosadili brankou Číly z 85. minuty na 6:4. Domácí již toto vedení udrželi a po solidním výkonu si připsali tři body do tabulky soutěže.