• Vítězný zápas mužů

Ve 20. kole okresního přeboru došlo na „packé“ derby. Hosté ze Staré Paky minulé kolo nesehráli, protože soupeř z Jičíněvse k utkání nenastoupil. Náš celek po vítězství proti L.Bělohradu „B“ byl na vítězné vlně a proto se čekal atraktivní fotbal. Od úvodního hvizdu byli domácí aktivnější a hned ve druhé minutě musel hostující brankář řešit po rohovém kopu velice ošemetnou situaci, ale hlavička domácího útočníka skončila na břevně. Domácí si udržovali mírnou převahu, hosté se spíše sporadicky dostávali na polovinu „novopackých“, ale vyložené šance nepřicházeli, a když už to vypadalo na gól, tak skvěle zasáhl Musil v brance hostí.

Druhý poločas byl podobný prvnímu. Domácí si stále vytvářeli tlak, ale nepřesností ve finální fázi hostující obrana odolávala. Hostům defenzivní taktika vycházela, ale jen do 67.minuty, když se po obléhání branky dorážkou prosadil Tomáš FIŠAR 1:0. Hosté ze „starky“ určitě chtěli s výsledkem něco udělat, ale zbrzdilo je vyloučení Bíla. Domácí soupeře k ničemu nepustili, ve středu pole byl stále aktivní Pavel Machát, který stále zásobil útočníky přihrávkami, ale do konce utkání se už stav nezměnil.

1. FK Nová Paka – Stará Paka
    1:0(0:0)

Branky: 67. Fišar
    Rozhodčí: Novotný Petr, Plíšek,Střížka
    ŽK: 31. Dlabola, 45. Ulrich, 55. Rosputniak

Sestava: Jurčo  – Ulrich(46. Honců), Jisl, Lenfeld, Bláha –  Brádle(56. Krejčí), Machát, Fišar, Dlabola(70. Sochor) –  Wojcik(80. Richter), Rosputniak(88. Ticháček)

Marcel Bažík: Velice těžký zápas zejména po psychické stránce jsme zvládli s obtížemi. Hosté hráli velice dobře v defenzivě, což nám dělalo veliké problémy. Přesto měl Wojcik tři jasné vyložené příležitosti. Nakonec utkání rozhodl Fišar, jehož branka pro nás znamenala tři body. Hosté se sice dožadovali pokutového kopu, ale myslím že hráč situaci dost přihrál a rozhodčí pokutový kop neodpískal.