• Výsledky mládeže 30.4.-1.5.2016

LEGEA Okresní přebor mladší přípravky – 3. kolo pořadatel: FC VTJ Milíčeves

S/N Paka „B“ – S/N Paka „A“ 0:7 Branky: Rupa 3, Knap 2, Valenta, Kracík L.

Milíčeves „B“ – S/N Paka „B“ 1:3  Branky: Bezstarosti Jakub, Bezstarosti Jan, Rubáš J.

S/N Paka „A“ - Milíčeves „B“ 7:1  Branky: Rupa 3, Knap 2, Kracík L. Gernat

S/N Paka „B“ – Kopidlno 0:9

Milíčeves „A“ – S/N Paka „B“ 8:0

Kopidlno – S/N Paka „A“ 3:2         Branky: Knap 2

Milíčeves „A“ – S/N Paka „A“ 3:1 Branka: Rupa.

O tomto víkendu se představila naše mládežnická mužstva starších žáků a mladšího dorostu na svém domácím hřišti ve Staré Pace proti spojeným klubům Hořic a Dohalic.

Starší žáci   U15
    Naši žáci ani soupeř se v prvním poločase střelecky neprosadil. Ve druhém dějství šel do vedení tým hostí a to ve 38. minutě. O deset minut později se střelecky prosadil domácí Tomáš Wolf a do konce utkání ani jedno mužstvo již branku nevstřelilo. V pokutových kopech byl lepší soupeř a odvezl si jeden bolusový bod.
    N/S Paka – Hořice/Dohalice
    1:1(0:0, PK 2:3)

Branka: Wolf

Mladší dorost  U17

Stejný soupeř jako na starší žáky čekal i naše mladší dorostence.  S tímto soupeřem jsme prohráli v poměru 5:2 a tak hráči chtěli tuto porážku soupeři oplatit. To se jim nakonec povedlo, když v posledních desíti minutách otočili stav utkání ve svůj prospěch.
    3:2 (1:2)

Sestava: Brádle – Král, Kříž, Entner, Šnajdr –  Krsek, Mandík(72. Žlab), Urban Truneček– Militký David(49. Wolf T.), Cina

30. 3. 11:30 U17: N/S Paka UMT - Černíkovice
    30. 3. 12:30 U15: Rychnov n/Kn - N/S Paka
    30. 3. 16:30 MužiA: Kosičky - Nová Paka
    6. 4. 13:45 U15: N/S Paka UMT - Červený Kostelec
    6. 4. 16:30 MužiA: Nová Paka UMT - Kopidlno