1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Výsledky mládeže 19.-20.3.2016

  Jako prvnímu týmu začala jarní část soutěží mužstvu starších žáků. Těm los jako prvního soupeře přiřadil tým z Červeného Kostelce. Bohužel vzhledem k lyžařskému výcviku několika hráčů jelo mužstvo  s pouze 11 hráči a to se také projevilo v zápase.
  Vstup do utkání se týmu nepovedl, urostlejší hráči domácích je přehrávali ve všech herních činnostech a ve 20. minutě již vedli 4:0. Teprve v polovině prvního poločasu se náš tým trochu vzpamatoval a dostal se i on do brankových příležitostí. Bohužel zakončující hráči měli nepřesnou mušku. Chyby v obraně domácí dovolili vstřelit ještě do poločasu další tři branky.
  Druhý poločas byl již zcela jiný z našeho pohledu,  sice se domácí ještě dvakrát střelecky prosadili, ale ale naši hráči již se soupeřem drželi krok, jen neměli střelecké štěstí.

  Č. Kostelec – N/S Paka 8:0(7:0)

   

  Druhým týmem který odehrál své utkání v Červeném Kostelci bylo mužstvo mladšího dorostu.S tímto soupeřem na podzim prohráli výsledkem 2:5.
  Do utkání vstoupili lépe domácí a hned v první minutě vyzkoušeli pozornost Jardy Brádleho v naší brance. Našemu týmu nějakých pět minut trvalo než se dostali do zápasu, ale potom zcela vyrovnali hru s domácími a hlavně se dostali do zakončení. V osmé minutě hned první přesná střela na branku domácích vedla k vedoucí brance našeho týmu. Po hezké kombinaci u postraní čáry centroval Král před branku, tam sice Dan Militký souboj prohrál, ale do odraženého míče se opřel Cina a prostřelil domácího brankaře 0:1. Vedení jsme mohli hned po rozehrávce domácích navýšit, po rychlém napadání se k míči dostal Truneček, bohužel branku minul. A tak se skóre měnilo na straně domácích. Naši hráči nezachytili rychle vhozený aut domácích a hráč se od postranní čáry dostal až před Brádleho kterého překonal 1:1 ve 13. minutě. V průběhu prvního poločasu si obě mužstva vypracovala několik příležitostí a jedna z nich se povedla našemu týmu využít. Ve 39. minutě se u postraní čáry uvolnil Truneček, před velkým vápnem našel volného Jardu Mandíka který si míč navedla na pravou nohu a střelou do šibenice nedal brankaři domácích možnost zasáhnout 1:2.
  Druhý poločas již z naší strany nebyl tak kvalitní směrem do útoku. Obrana pracovala celkem spolehlivě, ale vydržet to celých 40. minut bylo velmi těžké. Několikrát stálo při našem týmu i štěstí,to když domácí hráči nastřelili brankovou konstrukci. Nakonec se domácí branky přeci jen dočkali. Deset minut před koncem utkání  jedna ze střel skončila za zády Brádleho a bylo srovnáno 2:2. Výsledek již vydržel do konce utkání a tak si mužstva hned z kraje jarní části vyzkoušela pokutové kopy.  I tato dovednost mužstev byla vyrovnaná jelikož rozhodla až 11 série se šťastným koncem pro domácí mužstvo.

  Č. Kostelec – N/S Paka  2:2(1:2) PK 7:6
  Branky: Cina, Mandík

  Sestava: Brádle – Král, Entner, Kříž, Šnajdr – Urban, Mandík, Horyna( 51.Wolf T.) Truneček –Cina( 66. Tauchman), Militký Dan


  Novinky

  19. 08. Odjezd žáků k zápasu do Třebechovic je ve 12:30 od stadionu v N. Pace

  Příští zápasy

  18. 8. 14:30 Dorost: Nová/Stará Paka - Slavia HK
  18. 8. 17:00 MužiA: 1. FK Nová Paka - Miletín
  19. 8. 14:30 U15: Třebechovice - Nová/Stará Paka
  25. 8. 14:45 Dorost: Týniště n/O - Nová/Stará Paka
  25. 8. 17:00 MužiA: Dvůr Králové "B" - 1. FK Nová Paka

  Ke stažení


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace