• Přátelské utkání

Ve druhém přípravném utkání na jarní boje jsme hostili velmi silný celek HOŘIC, hrající východočeský přebor, tedy o soutěž víš než náš kombinovaný dorost. Opět jsme hráli v kombinované sestavě U-19 a U-17.
    Utkání jsme začali snad nejhorším možným způsobem a po velkých chybách v naší obraně v 10.minutě prohrávali 0:2. V prvním poločase byli zkušení hosté jasně lepší, ale postupem času jsme získávali jistotu a více se dostávali do hry.
    Druhý poločas byl opakem prvního. Začali jsme více a hlavně rychleji kombinovat a hosté se ocitali pod stále větším tlakem. Začali se rodit i šance a dokázali jsme jich využít. Výborný výkon předvedl Havlín, který okořenil svůj výkon i krásnou brankou. Druhou si po akci Ulricha vstřelili hosté sami, a výborný výkon předvedl Číla, který stav otočil na 3:2 pro nás.
    Tento  výkon, zvláště ve druhém poločase,nám může hodně pomoci, dokázali jsme i vyhrávat osobní souboje. Je to povzbuzení do další fázi přípravy. V sobotu 27. února hostíme v pohárovém utkání Dvůr Králové od 12.00 hodin.

NOVÁ/STARÁ PAKA – HOŘICE 3:2 (0:2)

branky: vlastní, Havlín, Číla

sestava: Linhart (Brádle J.) - Mandík M.(Král), Bejr, Havlín, Hák(Truneček) - Nydrle, Ulrich, Štefan(Urban), Vydra(Čeřovský)-Číla, Brádle P. (Mandík J.)

30. 3. 11:30 U17: N/S Paka UMT - Černíkovice
    30. 3. 12:30 U15: Rychnov n/Kn - N/S Paka
    30. 3. 16:30 MužiA: Kosičky - Nová Paka
    6. 4. 13:45 U15: N/S Paka UMT - Červený Kostelec
    6. 4. 16:30 MužiA: Nová Paka UMT - Kopidlno