• Vítězný zápas dorostu

V pátém kole krajského přeboru náš dorost přivítal soupeře z Týniště n/Orlicí. Před vzájemným soubojem figurovali hosté v tabulce před námi o jeden bod a tak se čekal vyrovnaný duel. Ale od začátku tomu tak nebylo. Začali jsme hrát velice aktivně,soupeře jsme napadali hluboko na jejich polovině,a z toho pramenili chyby hostí,které jsme dokázali potrestat.
    V 8.minutě po přihrávce od Ulricha otevřel skore Lukáš Krupka (1:0). Ve 13.minutě zvýšil Dan Nydrle po přihrávce Krupky (2:0). Byli jsme stále aktivní,soupeře do ničeho nepustili,po veliké chybě hostujícího brankáře,do prázdné branky ve 27.minutě zvyšoval Dominik Štefan (3:0). Před odchodem do kabin,ve 40.minutě dal výborně hrající Lukáš Krupka svůj druhý gól v utkání (4:0),a po zásluze se šlo do kabin s tímto skore.
    Kdo viděl celé utkání nevěřil tomu co se dělo na hřišti po celý druhý poločas. Naši hráči přestali hrát,zcela přenechali iniciativu soupeři a hosté naši „laxnost“ potrestali. V 56.minutě z pokutového kopu snížili (4:1),v 72.to bylo (4:2),ale ani to nás neprobudilo ze spánku.Nechybělo mnoho a nebýt výborných zákroků Linharta v brance,mohlo být ještě hůř. Po výkonu z první půle,je druhých 45 minut zklamáním z přístupu k utkání. Je třeba se poučit a vědět,že se zápas hraje na dva poločasy.

Další utkání sehraje náš spojený dorost na hřišti jednoho z favoritů soutěže,v Clumci n/C.,v sobotu 19.září od 14.15

NOVÁ /STARÁ PAKA -TÝNIŠTĚ n/Orlicí 4:2 (4:0)

branky: Krupka 2x, Nydrle, Štefan

sestava: Linhart-Hák,Bejr,Havlín.Truneček-Nydrle,Ulrich,Štefan,Pánek-Krupka, Číla

střídali: Wolf, Kříž, Brádle,Militký Dan

30. 3. 11:30 U17: N/S Paka UMT - Černíkovice
    30. 3. 12:30 U15: Rychnov n/Kn - N/S Paka
    30. 3. 16:30 MužiA: Kosičky - Nová Paka
    6. 4. 13:45 U15: N/S Paka UMT - Červený Kostelec