• Rozhodnutí na začátku druhého poločasu

V dalším mistrovském utkání se naši muži představili na hřišti záložního týmu Hořic. Soupeři měl tým co vracet neboť v loňském ročníku nás tento soupeř porazil v obou utkáních.
    Zápas začal aktivitou hostujícího týmu, ovšem do vyložených brankových příležitostí je domácí obrana nepouštěla. Po počátečním náporu domácí hru v poli vyrovnali a i oni měli náznaky šancí. A střeli obou mužstev které prošli oba brankaři s přehledem likvidovali. Až ve 40. minutě se poprvé měnilo skóre utkání. U postraní čáry se šikovně obráncům vysmýkl Jisl a nezištnou přihrávkou našel Wojcik který míč usměrnil do branky domácích 0:1. Za tohoto  stavu se odcházelo na poločasovou přestávku.

Asi nikdo z přítomných nečekal co se bude po vyrovnaném prvním poločase na hřišti dít. V 51. minutě vstřelili hosté druhou branku, to když centr Bláhy sklepl Wojcik na nabíhajícího Richtera  0:2. v 60. minutě dostali hosté možnost přímého kopu z dobrých 25 metrů. K jeho zahrání se postavil Lenfeld a  jeho zdí tečovaná střela šla mimo dosah domácí brankaře 0:3. Od tohoto okamžiku bylo na hřišti  pouze jedno mužstvo. Navíc když během dalších šesti minut se dvakrát prosadil hostující Wojcik, domácí zcela rezignovali. Do 80. minuty se za hosty ještě dvakrát prosadili Radek Malý, jednou Jisl a Vrbka.