1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • První dvě soutěžní utkání

  První dvě soutěžní utkání  v novém soutěžním ročníku sehráli mužstva starších žáků a mladšího dorostu.

  Začátek utkání se starším žákům nepovedl a hned ve třetí minutě inkasovali, to když brankař neudržel střelu  a dobíhající útočník míč dorazil do prázdné branky. Avšak mužstvu spíše obdržená branka pomohla, neboť od toho okamžiku hráli lépe než hosté a to vyústilo ve vyrovnávací branku z 15. minuty. Takto skončil i první poločas.
  Ve druhém poločase byli domácí opět aktivnějším mužstvem a dvakrát se střelecky prosadili. Obě branky vstřelil Fenynec. Poslední slovo v utkání měli sice hosté, ale snížení přešlo v předposlední minutě utkání a to si již domácí nenechali vítězství vzít.

  N/S Paka  - Č. Kostelec
               3:2(1:1)

  B: Fenynec 2, Horyna

  Sestava: Doubek Ant. – Entner Štěpán, Fejfar, Horyna, Stránský, Žlab Standa, Kříž, Vrabec, Wolf, Doubek Fr., Fenynec
  Střídali: Hanka, Žlab Petr, Řeháček, Oborník,

   

  Mladší dorost byl do soutěží přihlášen opět po 4 letech a tak nikdo nevěděl co od mužstva čekat ani jaká bude  kvalita soupeřů v soutěži.
  Dorostenci podobně jako žáci vstoupili do utkání špatně. Hned ve třetí minutě po chybě obrany inkasovali, když po sérii odražených míčů se prosadil hostující útočník a střelou k tyči otevřel skóre utkání. 0:1. Po obdržené brance domácí trochu přidali, hrálo se oboustranně nahoru dolů ale branku dal opět soupeř. Ve 28. minutě dostali hosté  možnost zahrávat přímý kop z 25. metrů a míč skončil za zády domácího brankaře 0:2. O deset minut později se situace opakovala jen z druhé strany, hosté ji opět proměnili když míč změnil směr letu tečí ve zdi 0:3.
  Druhý poločas pokračoval v podobném duchu jako první, i když kombinace se lépe dařila hostujícímu mužstvu. Domácí se snažili vyrovnat hru, ale hosté v 50. minutě vstřelili čtvrtou branku, po krásné kombinační akci. Teprve v 60. minutě se poprvé prosadili domácí, když branku na 1:4 vstřelil Krupka.Ale netrvalo dlouho a opět se střelecky prosadili hosté a v 66. minutě zvýšili na 5:1.Stav utkání stanovil dvě minuty před koncem Mandík střelou na 2:5.

   

   

  N/S Paka – Č. Kostelec

              2:5(0:3)

  B: Krupka, Mandík
  Sestava: Brádle – Kříž, Šnajdr, Entner Jar., Truneček – Militký, Urban, Krupka, Žlab Standa(40. Horyna),  Mandík, Cina(65. Stránský)

  fotografie z utkání zde


  Novinky

  19. 08. Odjezd žáků k zápasu do Třebechovic je ve 12:30 od stadionu v N. Pace

  Příští zápasy

  18. 8. 14:30 Dorost: Nová/Stará Paka - Slavia HK
  18. 8. 17:00 MužiA: 1. FK Nová Paka - Miletín
  19. 8. 14:30 U15: Třebechovice - Nová/Stará Paka
  25. 8. 14:45 Dorost: Týniště n/O - Nová/Stará Paka
  25. 8. 17:00 MužiA: Dvůr Králové "B" - 1. FK Nová Paka

  Ke stažení


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace