• Poslední utkání dorostu

Náš spojený dorost Nové a Staré Paky sehrál poslední utkání sezony v Malšově Lhotě proti rezervě Třebše. Začátek zápasu začal zcela v naší režii,domácí jsme jasně přehrávali a vytvářeli si spoustu šancí. Škoda že jsme promněnili pouze dvě. První poločas jsme vyhráli 2:0,obě branky vstřelil Michal Číla.
    Po změně stran přišel nepochopitelný kolaps. Po hrubých chybách,které jsme nevytvořili za celou sezonu,jsme domácí sami posadili do sedla a za dvacet minut prohrávali 2:4! Čtvrt hodiny před koncem Lukáš Krupka snížil na rozdíl jediné branky,ale další náš zkrat potrestali domácí brankou z pokutového kopu. Poslední naší branku vstřelil Vítek Havlín v 84.minutě a jen upravil skore na konečných 6:4 pro domácí.
    Co dodat k druhé půli? Sehráli jsme snad nejhorších 45 minut za celou sezonu. Především pro mě bylo poslední vystoupení v sezoně velkým zklamáním.