Havlova 1363
509 01 Nová Paka

info@fotbalnp.cz
Nová Paka/Stará Paka - Chlumec/Lov?ice U-19

V dalším domácím utkání krajského p?eboru dorostu jsme p?ivítali spojené mužstvo Chlumce nad Cidlinou a Lov?ic.

1FK Nová Paka/Sokol Stará Paka - Chlumec/Lov?ice

2:3(1:2)

Branky:Rosputniak, Mentus

Soupe?, který se pohybuje ve vrchních patrech tabulky, se p?edstavil jako velice kvalitní tým. Od samého za?átku utkání se velice dob?e pohyboval, solidn? kombinoval a tím pádem d?lal naší obran? problémy, kterým až do 20 minuty vzdorovala. Naši hrá?i se v této fázi utkání spoléhali na rychlé protiútoky a také n?kolikrát ohrozili branka?e hostí. V již zmín?né 20 minut? se po kolmé p?ihrávce za naší obranou zjevil zcela sám hostující úto?ník a svoji šanci prom?nil 0:1. Za dalších p?t minut se skóre m?nilo op?t ve prosp?ch hostujícího mužstva, když se po nedorozum?ní naší obrany prosadili podruhé a ujali se vedení 2:0. Náš tým se za necelé t?i minuty vrátil do zápasu, když si rohový kop Rosputniaka do branky srazil branka? hostí 1:2. Ješt? do konce prvního polo?asu si ob? mužstva vypracovala n?kolik šancí, ale ani jednomu týmu se je již nepoda?ilo prom?nit.
Vstup do druhého polo?asu se našim hrá??m povedl. Hosté, kte?í m?li výkop druhého polo?asu, se pokusili p?ekvapit branka?e Chabadu st?elou od p?lící ?áry. Ten mí? chytil a dlouhým výkopem do rychlostního souboje s obráncem hostí vyslal Mentuse, který tento souboj vyhrál a šikovnou st?elou vyrovnal stav utkání na 2:2. Po vyrovnávající brance hosté navýšili tempo utkání, které se nám da?ilo eliminovat obstojnou obranou a hosté museli být stále na pozoru p?ed našimi rychlými protiútoky zejména od Mentuse, Rosputniaka a Fajty. Bohužel v 65. minut? utkání se hostující hrá? po zcela nevinn? vypadající akci prokli?koval mezi našimi obránci a poslal hosty znovu do vedení 2:3. Naši hrá?i bojovali, snažili se stav utkání srovnat, ale vst?elit branku se již nepoda?ilo. Celé mužstvo zaslouží pochvalu za p?edvedený výkon, který nelze porovnat s p?edvedeným výkonem minulého zápasu. Škoda pro naše mužstvo je, že takový výkon a zejména bojovnost nejsme schopni p?edvád?t v každém utkání. Op?t jsme se p?esv?d?ili, že jen podobný výkon z dnešního zápasu nám umožní hrát vyrovnaná utkání i s kvalitními a hern? vysp?lými mužstvy.

Sestava: Chabada - K?íž(69.Hák), Bejr, Nydrle, Štefan(85.Wolf) - Havlín, Brádle, Ulrich, Rosputniak, Fajta - Mentus,br> P?ipraveni: Mandík, Linhart