sváte?ní a víkendové utkání starších žák? U-15

Utkání na svátek nám p?ineslo body

TJ Týništ? n/O - Nová/Stará Paka

0:2 /0:0/

branky: Šnajdr,Krupka

Další mistrovské utkání sehráli naši starší žáci ve ?tvrtek 1.kv?tna na h?išti v Týništi nad Orlicí.
Velmi bojovné utkání se spoustou osobních souboj?,které jsme sice v?tšinou prohrávali, ale v rozhodujících situacích jsme projevili více trp?livosti. První branka padla p?ímo z rohového kopu,když domácí po výborném zahráním si dali vlastní branku. Druhou branku vst?elil po individuální akci Lukáš Krupka. Domácí hrá?i m?li dost šancí,ale nás n?kolika perfektními zákroky podržel branká? Jára Mandík. Všichni hrá?i zaslouží pochvalu za bojovný výkon,který samoz?ejm? nebyl bez chyb,ale je to povzbuzení do dalších zápas?.

Nastoupili jsme v sestav?: Mandík-K?íž, Entner, Šnajdr ,Podzimek, Militký Dan,Urban,Krsek,Svoboda,Krupka,Cina.
St?ídali:Šolc,Militký David,Brádle

1.FK Nová Paka/Sokol Stará Paka ? Javorka

1 : 1 ( 0 : 0 ) penalty 1 : 3

Branka : Krupka Lukáš

V dalším kole krajské sout?že p?ivítala naše "patnáctka" na domácím h?išti soupe?e z nedaleké Javorky.
Po vyrovnaném prvním polo?ase a n?kolika p?íležitostech na obou stranách odcházely oba týmy do kabin za bezbrankového stavu.V dalším pr?b?hu postupn? získával soupe? herní p?evahu, díky které se zhruba v polovin? druhého polo?asu ujal po rohovém kopu vedení 1:0.Ve vypjatém záv?ru se poda?ilo našemu týmu n?kolik minut p?ed koncem vyrovnat. V poslední minut? se po chyb? obrany blýskl domácí branká? a svým zákrokem udržel remízu 1:1. V penaltovém rozst?elu, který m?l ur?it vít?ze utkání, byl bohužel šastn?jší soupe? z Javorky.
| Autor: Václav Horák | Vydáno dne 05. 05. 2014 | 2172 přečtení |