Vysoká prohra dorostu

K dalšímu mistrovskému utkání zajížd?la spole?ná devatenáctka na h?išt? do Dolní Branné, kde našli domácí prost?edí fotbalisté Vrchlabí.

Vrchlabí ? 1. FK Nová Paka/ Sokol Stará Paka

9:1 (3:1)

Branka: Havlín

Za?átek utkání se nám vyda?il a již v 5. minut? po hezké p?ihrávce od Fajty otvírá skóre zápasu 0:1. Ješt? do 20 minuty naši hrá?i trochu soupe?i sta?ili a dostali se do dvou brankových p?íležitostí. Ve 20 minut? prošel naší obranou domácí úto?ník a srovnal stav zápasu na 1:1. Od této chvíle naši hrá?i p?estali hrát a po strašných chybách v obran? ješt? do polo?asu dvakrát inkasovali.
Druhý polo?as byl z našeho pohledu strašlivý. Domácí kombinovali a jednoduše se dostávali do výborných brankových p?íležitostí. Jen jejich zahazování a n?kolik dobrých zákrok? Chabady v brance pomohlo tomu, že na konci utkání nesvítilo na tabuli dvojciferné ?íslo u branek domácích.
Mrzí m?, že hrá?i utkání prohráli již p?ed jeho za?átkem, jelikož v hlavách m?li výsledky n?kolika posledních utkání s tímto soupe?em.

Nastoupili jsme v sestav?: Chabada ? Hák(45. Mandík), Bejr, Nydrle,Štefan -Brádle, Rosputniak, Ulrich, Fajta ? Havlín, Wolf(70. Linhart)