Nová Paka/Stará Paka - Ho?ice -U-19

1. FK NováPaka/ Sokol Stará Paka ? TJ Jiskra Ho?ice
1 : 7 (0 : 3)

V minulém kole, kdy naši dorostenci zajížd?li na h?išt? prvního týmu sout?že, tentokrát na domácím h?išti p?ivítali druhé mužstvo tabulky. Od za?átku utkání se hosté ukázali jako velice kvalitní tým který dob?e kombinoval a hrá?i se velice dob?e pohybovali. Jejich rychlý p?ístup d?lal velký problém a domácí hrá?i nebyli schopni kloudné rozehrávky. Op?t jsme velice rychle inkasovali branku, když dlouhý centr za obranu náš obránce hlavou dal malou dom?, ale tak malou, že hostující úto?ník byl u mí?e d?ív jak vybíhající branka?, kterého bez problém? p?ehodil 0:1 v 6. minut?. Za další 3. minuty obrana neuhlídala nabíhajícího hrá?e hostí, ten se objevil p?ed Štefanem v domácí brance zcela sám a nezaváhal. Naši se snažili, ale soupe?, který je rychle dostupoval, nás do šancí skoro nepoušt?l. Když k tomu p?i?teme nekvalitní p?ihrávky a málo pohybu hrá?? bez mí?e, bylo jen otázkou ?asu, kdy soupe? vst?elí další branky. V n?kolika p?ípadech nás zachránil branka?, ale ve 30. minut? po znovu chybující obran? obdržel t?etí branku. Tímto skórem rozhod?í ukon?il první polo?as.
Druhý polo?as se nesl v podobném duchu jako ten první i když hrá?i hostí, v?domi si svého náskoku, ve h?e trochu polevili na d?razu. Sice jsme s mí?em hráli o trochu víc jak v prvním polo?ase, jenže stále stejné chyby v rozehrávce nabízely hostujícím hrá??m možnosti ke vst?elení branky kterými nepohrdli. Našim jediným st?elcem v tomto utkání byl D. Rosputniak, který již za stavu 0:6 zab?hl za obranu hostí a st?elou na p?ední ty? uklidil mí? za soupe?ova branka?e. Hosté však ješt? dv? minuty p?ed konce utkání stanovili kone?ný výsledek na 1:7.
Bohužel vstup do jarní ?ásti sout?že se nepovedl. Hrá?i však mají v p?íštím kole možnost nápravy, když zajížd?jí na h?išt? souseda v tabulce týmu Žaclé?e.
Sestava: Štefan ? K?íž(45.Krupka), Bejr, Nydrle, Hák ? Mentus, Rosputniak, ?íla, Ulrich ? Wolf (45. Brádle),Fajta