Solnice - N. Paka/St. Paka U-19

SK Solnice - 1.FK Nová Paka/Sokol Stará Paka U-19
7:0 (4:0)

K prvnímu mistrovskému utkání zajížd?l spole?ný dorost na h?išt? prvního týmu sout?že po podzimní ?ásti.
Už p?ed zápasem byl velký problém se složením týmu. Z podzimního kádru vypadli Machát(liga dorostu v RMSK N. Bydžov), Chabada si stále odpykává disciplinární trest; Mandík, Mentus, Vydra, Rosputniak(nemoc nebo zran?ní),Štryncl (asi ukon?il aktivní hraní). A tak sestavu na základní jedenáctku doplnil M. K?íž z mužstva st.žák?.
I když jsme si p?ed utkáním ?ekli, že nesmíme dostat brzkou branku, hned v první minut? po nesmyslné rozehrávce na hranici šestnáctky nabízíme domácím šanci kterou nepohrdnou 1:0.
Po brance jsme opticky vyrovnali hru, celkem solidn? kombinovali na t?žkém terénu,ale to vše bez tutové brankové p?íležitosti. Tak hra plynula až do 30 minuty. Poté se domácí v rozmezí 8 minut prosadili 3× a tím rozhodli zápas. Druhý polo?as už domácí hráli v klidu, náš tým se snažil, ale na lépe fyzicky i technicky vysp?lýdomácí tým nesta?il. Snaha se nedá zap?ít, ale bohužel herní rozdíl domácích hrá??(v?tšina r. 95) a našich (v?tšina r.98) byl celkem velký.

Sestava: Štefan ? Hák, Bejr, Nydrle, K?íž ? Brádle, Ulrich, ?íla, Fajta ? Havlín, Wolf

P?íští utkání sehrají naši dorostenci na domácím h?išti v N. Pace proti druhému týmu tabulky TJ Jiskra Ho?ice místo p?vodn? plánovaného za?átku 14:15 již ve 12:30.
| Autor: Václav Horák | Vydáno dne 07. 04. 2014 | 2214 přečtení |