ROZPA?ITÁ DIVIZNÍ GENERÁLKA

ROZPA?ITÁ DIVIZNÍ GENERÁLKA ?

1.FK NOVÁ PAKA ? RMSK Cidlina NOVÝ BYDŽOV 2 : 1 (0:1)
Branky : Machá?ek, Ma?í (11m) - Krej?í

Divizní generálka na novopacké um?lé tráv? na Slovanech proti sob? svedla dva ú?astníky skupiny ?C?, domácí 1.FK Nová Paka a hostující RMSK Cidlina Nový Bydžov. I když se jednalo o poslední p?ípravné utkání domácích p?ed ostrým jarním startem, nem?l trenér Josef Hloušek k dispozici kompletní kádr. N?kte?í hrá?i nemohli nastoupit z d?vodu zran?ní a u n?kterých hrá?? je jejich jarní start v novopackém dresu teprve ve stadiu ?ešení. I novobydžovský soupe? p?edstavil v Nové Pace siln? kombinovanou sestavu oklešt?nou absencí mnoha hrá?? základního kádru. Utkání se hrálo za nádherného jarního po?así. Hrá?i na h?išti se nijak nešet?ili a ?asto docházelo oboustrann? k zákrok?m nad rámec pravidel. Brankové p?íležitosti se na obou stranách rodily po zbyte?ných fatálních chybách v defenzivní ?innosti obranných ?ad. Do vedení šli hosté ve 20.minut?, když po rohovém kopu se ve skrumáži dostal mí? na kopa?ku Krej?ího a ten prost?elil obranný val. Ze strany domácích st?elecké p?íležitosti Vícha, Voldána a Urbance byly trestuhodn? zahozeny. Vyrovnání za?ídil hned po zm?n? stran ve 46.minut? Machá?ek, který stejn? jako Krej?í p?i úvodní brance zápasu, využil skrumáže p?ed novobydžovskou svatyní a dostal mí? do sít?. Poté se hrálo celkem vyrovnané utkání bez výrazn?jších st?eleckých p?íležitostí na obou stranách. Pom?rn? po?etná divácká kulisa se pomalu smi?ovala s faktem remízové generálky, když p?išel zkrat jednoho z obránc? Nového Bydžova, který nepochopiteln? v 85.minut? zatáhl za ruku Jisla v pokutovém území a následnou penaltu prom?nil Ma?í ve vít?znou branku. I p?es vít?zství byl výkon domácího mužstva v jarní divizní generálce více, než rozpa?itý. Jarní mistrovský start obstarají novopa?tí fotbalisté v ned?li 11.b?ezna 2012 od 10:15 na h?išti Nového Hradce Králové, kde jim bude soupe?em prvoligová rezerva FC Hradec Králové. Domácí p?íznivci v??í, že výkon mužstva z Podkrkonoší bude mít zcela jinou kvalitativní úrove?.

| Autor: Mgr. Petr Ježek | Vydáno dne 03. 03. 2012 | 2138 přečtení |