ZIMNÍ TURNAJ ? KATEGORIE ?A?

ANI ARKTICKÝ MRÁZ FOTBALISTY NEODRADIL ?

1.FK NOVÁ PAKA ? FK P?n?ín TURNOV 3 : 1 (1:0)
Branky : Voldán 2, Ptá?ek - B?lík

Arktický mráz, který v posledních dnech trápí nejen území naší republiky, byl p?í?inou zrušení mnoha venkovních sportovních akcí. Sobotní program na novopacké um?lé tráv? na Slovanech m?l p?vodn? ve svém vý?tu celkem p?t utkání. Výše uvedený problém však nakonec zp?sobil, že byla odehrána pouze dv? utkání zimního turnaje kategorie ?A?. Domácí tak p?ivítali dosud vedoucí celek tohoto turnaje, fotbalisty FK P?n?ín Turnov, kte?í v p?edcházejících dvou utkáních získali plný po?et bod?. Zápas za?al oboustrann? zostra. ?ada tvrdých zákrok? na obou stranách budila respekt. Hra však byla vyrovnaná. Hosté byli p?ed brankou Ond?eje Volšíka o poznání nebezpe?n?jší. V 17.minut? však uhodilo na druhé stran?. Po standardní situaci a zmatku p?ed branká?em Miroslavem Hykou se nejlépe orientoval Martin Ptá?ek a st?elou pod horní ty? otev?el skóre. Poté si v n?kolika p?ípadech po?ínala velmi lehkovážn? novopacká obrana a hosté se dostali do dobrých st?eleckých p?íležitostí. Nejv?tší šancí na vyrovnání byl pokutový kop, jehož výhodu dostali Turnovští po faulu v pokutovém území. Exekutor Tomáš Bárta však této výhody nevyužil, nebo jeho pokus Ond?ej Volšík zlikvidoval. V záv?ru prvního polo?asu za?ali pravideln?ji zam?stnávat hostující defenzivu i Novopa?tí. St?ela Michala Voldána skon?ila na ty?í bezmocného Miroslava Hyky a pokus Lukáše Jisla jen t?sn? minul levou ty?. Tuto aktivitu si p?inesli domácí i do úvodu druhé p?le a b?hem dvou minut díky úsp?šným st?elám Michala Voldána získali t?íbrankový náskok. Zvlášt? t?etí branka z kopa?ky exji?ínského fotbalisty snesla vysoké parametry. St?ela z poza šestnáctky skon?ila v levé šibenici st?ídajícího branká?e Michala Metelky. Ve zbývajících minutách se hrálo nadále vyrovnané utkání, jen nedovolených zákrok? na obou stranách bohat? p?ibývalo. Rozdíl ve skóre se snížil po brance Michala B?líka. P?i další šanci Turnova op?t úsp?šn? zasáhl Ond?ej Volšík v brance Nové Paky a tak nakonec t?i body z?staly doma. V dalším utkání nastoupí novopa?tí fotbalisté v p?edehrávce 4.kola zimního turnaje ve st?edu 15.února 2012 od 17:00 hodin proti rezerv? prvoligového Slovanu Liberec. V sobotu 18. února poté p?ivítají od 10:00 hodin v sousedském derby ú?astníka Královéhradeckého krajského p?eboru, celek TJ Lázn? B?lohrad.

FK Baumit JABLONEC n.N.?B? - FK MLADÁ BOLESLAV ?B? 1 : 3 (1:1)
Branky : Linka ? Eliáš, Mehanovic, Láncz
V utkání juniorských tým? tradi?ních prvoligových rival? po nerozhodném prvním polo?ase byli nakonec úsp?šn?jší mladíci z m?sta automobil?.

FC Slovan LIBEREC ?B? - RMSK Cidlina NOVÝ BYDŽOV - NEHRÁNO !!!
Nabídku k sehrání p?átelského utkání v zimním turnaji za odstoupivší Hlavici nevyužili fotbalisté rezervy libereckého Slovanu a den p?ed plánovaným utkáním zápas od?ekli z d?vodu vysokých mraz?.

NED?LE 12. ÚNORA 2012

ZIMNÍ TURNAJ - KATEGORIE ?B?

1.FK NOVÁ PAKA jun. - FC LOMNICE n.P. 3:0 - KONTUMA?N?
Hosté oznámili ve?er p?ed zápasem, že se k utkání nedostaví a že žádají o kontumaci.

FK KOŠÁLOV ? Jiskra HO?ICE 1:4 (Cerman ? Ne?esaný 2, Hudek 2)

FC VRCHLABÍ ? SK Jivan B?LÁ. 4:1 (Stránský 2, Stejný, Ji?i?ka ? Kalenda)

| Autor: Mgr. Petr Ježek | Vydáno dne 11. 02. 2012 | 2638 přečtení |