VÝSLEDKY MLÁDEŽNICKÝCH DRUŽSTEV 4. a 5. ?ervna 2011

STARŠÍ DOROST U-19 :
1.FK NOVÁ PAKA /Sokol STARÁ PAKA - MFK NOVÉ M?STO n.Metují 2 : 4 (2:4)
Branky : Knapp, Bouchner
Packá devatenáctka zaspala nástup do utkání a hned v první minut? již po špatném obsazení úto?ících hrá?? prohrávala 0:1. Poté se domácí ?áste?n? zlepšili v koncentraci na zápas a poda?ilo se jim dv?ma brankami skóre oto?it. Trestuhodné však bylo, že totéž následn? b?hem dvou minut povolili i host?m ?tvrtý gól v síti branká?e Richtera z úctyhodné vzdálenosti jen potvrdil vedení host?, kte?í do Nové Paky p?ijeli jen s jedenácti hrá?i a p?esto odvážejí t?i body. Druhý polo?as byl na branky skoupý, diváci se totiž již žádné nedo?kali.

MLADŠÍ DOROST U-17 :
SOKOL T?EBEŠ - 1.FK NOVÁ PAKA /Sokol STARÁ PAKA 10 : 0 (5:0)
Sedmnáctka op?t v dosti improvizované sestav? na fyzicky vysp?lejšího soupe?e nesta?ila a výsledek zápasu tak byl jen otázkou výše skóre.

STARŠÍ ŽÁCI U-15 :
SOKOL T?EBEŠ - 1.FK NOVÁ PAKA /Sokol STARÁ PAKA 8 : 0 (2:0)
Spojené družstvo packých klub? starší žák? bylo favorizovanému soupe?i rovnocenným partnerem pouze v prvním polo?ase. Po zm?n? stran se hra host? sesypala a stejn? jako v zápase mladšího dorostu byl výsledek jen otázkou skóre.

MLADŠÍ ŽÁCI U-13 : mistrovský turnaj v ?eské Skalici
Ho?ice - Nová Paka/Stará Paka 5:1
Branka : Šnajdr
?eská Skalice - Nová Paka/Stará Paka 2:1
Branka : Havlín
Žaclé? - Nová Paka/Stará Paka 2:3
Branky : Ulrich 2, Havlín

STARŠÍ P?ÍPRAVKA U-11 : mistrovský turnaj v ?eské Skalici