6.ZIMNÍ P?ÍPRAVA : FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ - 1.FK NOVÁ PAKA 1:3

FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ - 1.FK NOVÁ PAKA 1 : 3 (1:1)

N.Paka : Ottmar (60.Malý) - Ma?í, Ptá?ek, ?okina, Musil (46.Fišar) - Jisl, Koza, Rozséva?, Král - Banda, Po?ta.
Trenér : Vlastimil Frýdek.
Branky : Král 2, Po?ta.

K p?edposlednímu p?ípravnému utkání p?ed ostrým jarním startem nastoupili novopa?tí fotbalisté na um?lém trávníku v Novém Bydžov?, Chudonicích proti mužstvu Olympie Hradec Králové. V úvodním zápase p?ípravy se s tímto soupe?em rozešli Novopa?tí nerozhodn? 2:2 a i když tentokrát zvít?zili, z výkonu divizního celku v tomto utkání ?išela ur?itá rozpa?itost. Trenéru Vlastimilu Frýdkovi chyb?li v sestav? Marcel Bažík a Adam Svoboda, ale ani to by nem?lo být omluvou. Soupe? disponuje pom?rn? mladým kádrem a na h?išti se p?edstavil celkem slušným výkonem, založeným na dobrém pohybu, d?razu v osobních soubojích a nápadité a ú?inné kombinaci. Jen zakon?ení se zdá být u kuklenských Šavlí zásadním problémem. Novopa?tí tentokrát vyt?žili z minima maximum. Ve 12.minut? našel dlouhým p?esným pasem Král svého exjabloneckého spoluhrá?e Po?tu a ten p?ehodil branká?e Olympie a dostal divizní celek do vedení. Po p?lhodin? hry Královéhrade?tí vyrovnali po perfektn? sehrané kombina?ní akci, na jejíž konci byla p?esná trefa H?lky, na kterou byl novopacký gólman Ottmar krátký. Po zm?n? stran se dlouho p?ed ob?ma brankami tém?? nic ned?lo. V 60.minut? se Král dostal ke své typické akci, kdy p?ešel p?es dva bránící hrá?e do pokutového území a "uklidil" mí? za záda soupe?ova branká?e. O n?kolik minut pozd?ji na druhé stran? povedenou st?elu z poza šestnáctky brav?rn? zlikvidoval st?ídající gólman Malý. Kone?nou podobu výsledku stanovil op?t Král, který v samém záv?ru zápasu zab?hl za soupe?ovu obranu a tentokrát pas Po?ty poslal p?es vyb?hnuvšího branká?e pot?etí do sít?. Vít?zství sice pot?ší, ale za um?lecký dojem tentokrát novopa?tí fotbalisté mnoho bod? neposbírali. Jarní divizní generálkou tak bude zápas s ú?astníkem 1.A t?ídy Královéhradeckého kraje, mužstvem FC Vrchlabí, v pátek 4.b?ezna 2011 od 17:00 hodin op?t na um?lé tráv? v Novém Bydžov?, Chudonicích. Poté již ?eká Novou Paku v úvodním jarním mistrovském utkání divize "C"celek z Krakonošova m?sta , FK Trutnov. Zápas se uskute?ní v ned?li 13.b?ezna 2011 od 10:15 hodin na trutnovské um?lé tráv?.
| Autor: Mgr. Petr Ježek | Vydáno dne 27. 02. 2011 | 2277 přečtení |