3.ZIMNÍ P?ÍPRAVA : RMSK CIDLINA NOVÝ BYDŽOV - 1.FK NOVÁ PAKA 4:4

RMSK CIDLINA NOVÝ BYDŽOV - 1.FK NOVÁ PAKA 4 : 4 (3:3)

N.Paka : Malý - Jisl, Ptá?ek, Musil, Pakosta (46.Fišar) - Svoboda, Rozséva?, Koza, Král - Banda, Po?ta.
Trenér : Vlastimil Frýdek.
Branky : Král 2, Banda, Fišar.

Ke t?etímu p?ípravnému utkání nastoupili novopa?tí fotbalisté op?t na perfektn? p?ipravené um?lé tráv? v Novém Bydžov? - Chudonicích, kde jim byl soupe?em v odvet? z minulého víkendu domácí divizní celek RMSK Cidlina. Hosté sehráli toto p?ípravné utkání tentokrát bez posil (v jednání) a bez t?í opor, Radima Ottmara (nemoc) a slovenské dvojice Marcela Bažíka a Reného ?okiny. Navíc zran?ní nedovoluje zapojit se do p?ípravy Janu Ma?ímu a Davidu Melagovi. Domácí trenér Vladimír Blažej nasadil do zápasu op?t hrá?e širšího kádru, kdy v obou polo?asech startovaly tém?? rozdílné jedenáctky. Utkání m?lo na p?ípravné období celkem dobrou úrove?, pro diváky zajímavé z hlediska po?tu branek a pro trenéry pou?né, kde a na ?em je ješt? pot?eba do zahájení mistrovského jara zapracovat. První polo?as m?l dv? odlišné ?ásti. Zatímco v úvodu na h?išti byli aktivn?jší Novopa?tí, v jeho záv?ru potom zase domácí. Skóre se také podle tohoto faktu m?nilo jako na houpa?ce. Nejprve Královi zneškodnil brankovou p?íležitost gólman Cejnar, aby o n?kolik minut pozd?ji byl již novopacký st?elec úsp?šný, když p?ehodil vyb?hnuvšího strážce novobydžovské svatyn?. Zvýšení skóre m?l na kopa?ce zanedlouho Banda, ale Cejnar byl op?t úsp?šný. Poté o sob? dali v?d?t i domácí. P?knou kombina?ní akci zakon?il Karanský vyrovnávací brankou. St?elecké hody pokra?ovaly na druhé stran?. Banda byl v pokutovém území faulován a Král s p?ehledem prom?nil pokutový kop ve vedoucí branku Nové Paky. Následn? zachybovali hosté v rozehrávce a Vaní?ek ukázkovým lobem p?ekonal špatn? postaveného Malého v brance Nové Paky. Vedení na svou stranu získali Novobydžovští po nádhern? trefené st?ele Karanského z poza šestnáctky, na kterou byl Malý krátký. Host?m se však ješt? do p?estávky poda?ilo vyrovnat, když po p?esné kombinaci Banda v pokutovém území uklidil mí? pot?etí do Cejnarovy sít?. Druhá p?le již tak bohatá na branky nebyla. Hrálo se v?tšinou mezi ob?ma šestnáctkami. Novopa?tí hrozili p?edevším již tradi?n? z brejkových situací, domácí se snažili p?ehrát soupe?e kombina?n?. V 73. minut? se Královi poda?ilo proniknout s mí?em do pokutového území domácích, kte?í sta?ili jeho pokus zblokovat, ale dorážka st?ídajícího Fišara skon?ila za zády novobydžovského branká?e. Definitivní te?ka tohoto vyrovnaného zápasu, co se branek týká, padla v poslední minut? utkání. Novobydžovští zahrávali t?i po sob? jdoucí rohové kopy a ten t?etí v po?adí jim p?inesl po naprosto špatn? organizované obranné ?innosti host? zasloužené vyrovnání. V dalším p?ípravném utkání se p?edstaví Novopa?tí v ned?li 13.února od 11:00 hodin na um?lé tráv? M?stského stadionu v Ji?ín?, kde zm??í síly s ú?astníkem Královéhradeckého krajského p?eboru, mužstvem FC Nový Hradec Králové.
| Autor: Mgr. Petr Ježek | Vydáno dne 09. 02. 2011 | 2391 přečtení |