VÝSLEDKY MLÁDEŽNICKÝCH DRUŽSTEV O VÍKENDU 18.A 19.9.2010

VÝSLEDKY MLÁDEŽNICKÝCH DRUŽSTEV O VÍKENDU 18. a 19. zá?í 2010

STARŠÍ DOROST U-19 :
SOKOL T?EBEŠ - 1.FK NOVÁ PAKA /Sokol STARÁ PAKA 3 : 0 (2:0)
Devatenáctka tentokrát jen potvrdila na h?išti v T?ebši nepovedený víkend novopacké kopané. Prohra však není tragédii. Je pot?eba se koncentrovat na další domácí zápas, kdy do Nové Paky v sobotu 25.zá?í p?ijede zkušený celek Spartaku Rychnov n.K.

MLADŠÍ DOROST U-17 :
1.FK NOVÁ PAKA /Sokol STARÁ PAKA - RMSK Cidlina NOVÝ BYDŽOV "B" 2 : 3 (1:2)
Branka : Vavrinec 2
Další vystoupení packé "sedmnáctky"skon?ilo op?t nešastnou porážkou. Domácí již prohrávali 0:2. Zlepšeným výkonem ve druhém polo?ase se jim poda?ilo vyrovnat. Paradoxn? v dob? nejv?tšího tlaku inkasovali rozhodující branku zápasu.

STARŠÍ ŽÁCI U-15 :
1.FK NOVÁ PAKA /Sokol STARÁ PAKA - RMSK Cidlina NOVÝ BYDŽOV "B" 4 : 3 (1:2)
Branka : M.Lu?ák 2, D.Lu?ák, Adam
První polo?as byli hosté lepší a zasloužen? jej vyhráli. Po zm?n? stran se poda?ilo domácím rychle vyrovnat a brzy i p?idat vedoucí branku. Na tento obrat ješt? hosté dokázali zareagovat a vyrovnali na 3:3. Dvacet minut p?ed záv?re?ným hvizdem byl domácím vylou?en stopér Štryncl. Packá patnáctka však i v deseti dokázala hosty p?ehrávat a p?t minut p?ed koncem utkání vst?elil Marek Lu?ák vít?znou branku znamenající další t?íbodový zisk tohoto celku.

MLADŠÍ ŽÁCI U-13 : mistrovský turnaj ve Vrchlabí
FC Vrchlabí - 1.FK Nová Paka/Sokol Stará Paka 1:1
Branka : Krupka
Jiskra Ho?ice - 1.FK Nová Paka/Sokol Stará Paka 4:2
Branka : Krsek, Adam
FKM Javorka - 1.FK Nová Paka/Sokol Stará Paka 2:0

STARŠÍ P?ÍPRAVKA U-11 : mistrovský turnaj ve Vrchlabí
FC Vrchlabí - 1.FK Nová Paka/Sokol Stará Paka 4:1