Autor: Václav Horák <(at)>, Téma: Dorost U-19, Vydáno dne: 18. 05. 2014

Utkání rozhodl druhý polo?as.

MFK Trutnov - N/S Paka

6:2 (1:1)

B: Mentus 2x

K dalšímu mistrovskému utkání zajížd?la spojená devatenáctka na h?išt? s um?lým povrchem v Trutnov?.,br> Soupe? se v tabulce pohyboval o dv? místa výše než náš tým a i v?kov? je blízký,vzhledem k tomu, že za domácí nastupuje v?tšina hrá?? mladšího dorostu. Utkání jsme za?ali celkem solidn?, i když ze hry m?l více domácí tým. Od 20 minuty jsme se zlepšili ve h?e dop?edu a za?aly se rodit první šance našeho týmu. Nutno podotknout, že domácí také zahazovali spousty brankových p?íležitostí. Z našich hrá?? se do brankových p?íležitostí dvakrát dostali Mentus, Havlín a Fajta, ale bohužel ani jednu neprom?nili. To se povedlo až ve 41. minut? Mentusovi, který napadal rozehrávku domácích. Trutnovští hrá?i zahráli malou dom? branka?i a ten pod tlakem, který na n?j vytvo?il Mentus, zazmatkoval a náš hrá? vst?elil první branku zápasu. Bohužel se nám do p?estávky nepovedlo vedení udržet. Ve 45. minut? domácí prom?nili rohový kop a srovnali stav na ukazateli skóre na 1:1.
Do druhého polo?asu jsme si ?ekli, jak bychom cht?li hrát, ale asi se v kabin? vym?nila mužstva. To naše, které nastoupilo na h?išt? na druhý polo?as, nep?sobilo v?bec fotbalovým dojmem. Nev?d?li jsme co hrát, nepovedly se více jak dv? p?ihrávky za sebou, v?tšina hrá?? bez pohybu. Toho domácí využívali a neustálým tlakem nutili naši obranu k chybám a vytvo?ené šance se jim da?ilo prom?nit. V 50 minut? domácí vst?elili vedoucí branku na 2:1. O p?t minut pozd?ji zvýšili na 3:1. Sice se nám ješt? poda?ilo vzk?ísit nad?ji, když Krupka nádhernou p?ihrávkou za obranu domácích vyslal Mentuse a náš tým ztrácel pouze jednu branku 3:2. Ale žádná velká zm?na v našem týmu nenastala. Stále stejné problémy s rozehrávkou, nahrávkou a pohybem. U n?kterých hrá?? chyb?la snaha stav zápasu vyrovnat. A hrát zápas pouze na 5 až 6 hrá?? nejde. V takovém p?ípad? nepomohlo ani n?kolik velmi dobrých zákrok? branka?e Chabady a jen díky n?mu nebyl výsledek ješt? horší. Domácí potom ješt? vst?elili další t?i branky i když tu poslední již v nastaveném ?ase.
Zcela zasloužená výhra domácích, protože náš tým v druhém polo?ase p?edvedl hanebný výkon.

Sestava: Chabada ? Krupka, Bejr, Nydrle, Štefan(80. Hák) ? Mandík(45. Brádle), Ulrich ? Havlín, Rosputniak (60. Wolf), Fajta - Mentus