• Dorost - prohra v sousedském derby

Škoda neproměněných šancí...

V dalším kole krajské soutěže se naši dorostenci utkali na domácím hřišti se soupeřem,který nás před pár dny doma porazil. Měli jsme tedy co oplatit.Do utkání jsme vstoupili dobře,slušně jsme kombinovali,ale i soupeř ukazoval,že je velice silný na míči a tak byl začátek zápasu vyrovnaný. Přesto se hosté dostali do vedení,když jsme neuhlídali jeho nejlepšího hráče Kobrýna.Bylo dobře,že jsme dokázali brzy reagovat a Dominik Rosputniak vyrovnal. Utkání hodně ovlivnila 38.minuta,když po druhé žluté byl vyloučen Štefan. Je nutné konstatovat že i v deseti jsme byli lepší,ale opět jsme doplatili na neproměňování ani těch nejvyloženějších šancí.Trest přišel v 88.minutě,když ojedinělý útok hostí skončil gólem.Utkání bylo velice hektické,jde o rivalitu obou družstev,která se velice dobře znají. Je to druhá porážka v jarní části soutěže,ale proměnit alespoň polovinu „tutovek“,byl výsledek opačný.

Nová/Stará Paka-FKM Javorka 1:2 (1:1)

branka:Rosputniak

sestava našeho družstva: Linhart-Nydrle,Bejr,Havlín,Šnajdr-Štefan,Číla,Ulrich,Pánek- Rosputniak,Krupka

Překvapení se nekonalo...

Již ve středu 29.dubna sehrál náš dorost osmifinálové utkání poháru KFS. Soupeřem nám byl přední celek mezikrajského přeboru FK TRUTNOV. Hosté přijeli kompletní,s hráči ročníku narození 96,což my v našem družstvu nemáme.

Nezačali jsme vůbec špatně,soupeře jsme se nezalekli,škoda že šance které jsme si vytvořili,nebyli dotaženy do gólového konce. Postupem času nám hosté ukázali propastný rozdíl mezi soutěžemi,které oba soupeři hrají. Výsledek utkání je jasnou ukázkou kvality hostí,kteří trénují čtyřikrát týdně,a jejichž soutěž má velkou kvalitu. Co si z tohoto utkání vzít? Že se musíme ještě v mnohém zlepšit,abychom mohli těmto soupeřům konkurovat. Ale je třeba poznamenat,že už postup do této fáze poháru byl úspěchem.

Nová/Stará Paka – FK Trutnov 0:9 (0:3)

sestava: Linhart-Nydrle,Bejr,Štefan,Šnajdr-Krupka,Číla,Ulrich,Pánek-Rosputniak,Havlín
    střídali: Kříž,Brádle Patrik,Wolf,Mandík Martin,Hák