1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Mládež
 • Ostatní
 • Výsledky mládeže 12-13.9.

  Starší žáci

  Předehrávku utkání 14. kola hráli žáci ve čtvrtek na hřišti v Nové Pace. Přijel k nám velice kvalitní celek spojených mužstev Lánova a Hostinného. Od samotného začátku utkání byl hostující celek lepší, lépe kombinoval, hráči se více pohybovali a tím dělali domácímu týmu velké problémy. Domácí spoléhali spíše na rychlé protiútoky. Na vedoucí branku hostí domácí ještě zareagovali a ke konci prvního poločasu srovnali stav utkání 1:1. Druhý poločas se domácí opět dvacet minut víceméně bránili a hosté jednu ze svých několika šancí jednu proměnil. Když ke konci zápasu chtěli hosté vstřelit další branku domácím se třikrát naskytla akce do otevřené obrany. Ke své smůle ani jedna akce kdy běželi čtyři na jednoho nevyřešili vstřelením branky a tak těsně prohráli.

  Nová Paka/Jičín – Lánov/Hostinné  1:2(1:1)

  Branky: Horáček

  sestava: Švorc – Medlík, Řezníček, Vaníček A., Opravil, Rojík, Horáček, Vaníček J., Bark, Kříž, Krejčí, Hartig, Frýba, Vágenknecht, Čeřovský, Buchar

  Druhé utkání v tomto týdnu se hrálo opět na domácím hřišti v Nové Pace. Soupeřem jim byl spojený celek Předměřic a Hoříněvse. S tímto celkem jsme již předehrávali 13. kolo a na jejich hřišti jsme soupeře porazili jednoznačně 8:0.
  Toto utkání začali lépe hosté a již ve 12.minutě otevřel skóre 0:1. Naštěstí pro domácí se o tři minuty později po chybě hostující obrany dostal k vyrovnání Vágenknecht. Herně byl domácí celek o něco lepším týmem ale finální přihrávka se nedařila, přesto se domácím povedlo první poločas vyhrát, když se ve 30. minutě individuálně prosadil Horáček 2:1.
  Stejný hráč hned ve druhé minutě druhého poločasu vstřelil třetí branku a až na chvilkové výpadky již domácí své vedení navyšovali. Nakonec svého soupeře opět porazili poměrně velkým rozdílem.

  Nová Paka/Jičín – Předměřice/Hoříněves  9:2(2:1)

  branky: Horáček 3, Vágenknecht,Buchar, Čeřovský, Řezníček, Hartig, Bark

  sestava: Švorc – Medlík, Řezníček, Vaníček A., Opravil, Horáček, Vaníček J., Bark, Kříž, Hartig, Frýba, Vágenknecht, Buchar, Čermák, Čeřovský

  Mladší žáci
  Vrchlabí – N/S Paka 8:4(4:2) B: Mendřický 2, Gernat, Brendl
  N/S Paka – Jičín 3:0(2:0) B: Mendřický 2, Gernat

  Starší přípravka
  Starší přípravka má ve skupině další 4 soupeře a tak hrají jeden turnaj tři týmy a zbylé dva hrají spolu dvě utkání s přestávkou za sebou.

  N/S Paka – Dvůr Králové 10:17(4:11) B: Antoš Vít 4, Antoš Jáchym 2, Pospíšil 2, Štamppoch, Hradecký
  N/S Paka – Dvůr Králové 14:13(8:2)B:Pospíšil 3, Vít Jakub 3, Antoš Vítek 2, Antoš Jakub 2, Vít Jan 2, Hradecký, Morávek

  mladší přípravka

  SK Sobotka – N/S Paka 4:4 (2:2).  B:Sankovič 2, Ticháček, Dolina
  N/S Paka – SK Robousy 22:0 (10:0). B: Štampoch 5, Žalský 4, Dolina 4, Helecec 3,Ticháček 3, Sankovič 2, Antoš.


  Novinky

  Příští zápasy


  Nyní nejsou žádné zápasy naplánované.  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace