• Výsledky mládeže 12-13.9.

Starší žáci

Předehrávku utkání 14. kola hráli žáci ve čtvrtek na hřišti v Nové Pace. Přijel k nám velice kvalitní celek spojených mužstev Lánova a Hostinného. Od samotného začátku utkání byl hostující celek lepší, lépe kombinoval, hráči se více pohybovali a tím dělali domácímu týmu velké problémy. Domácí spoléhali spíše na rychlé protiútoky. Na vedoucí branku hostí domácí ještě zareagovali a ke konci prvního poločasu srovnali stav utkání 1:1. Druhý poločas se domácí opět dvacet minut víceméně bránili a hosté jednu ze svých několika šancí jednu proměnil. Když ke konci zápasu chtěli hosté vstřelit další branku domácím se třikrát naskytla akce do otevřené obrany. Ke své smůle ani jedna akce kdy běželi čtyři na jednoho nevyřešili vstřelením branky a tak těsně prohráli.

Nová Paka/Jičín – Lánov/Hostinné  1:2(1:1)

Branky: Horáček

sestava: Švorc – Medlík, Řezníček, Vaníček A., Opravil, Rojík, Horáček, Vaníček J., Bark, Kříž, Krejčí, Hartig, Frýba, Vágenknecht, Čeřovský, Buchar

Druhé utkání v tomto týdnu se hrálo opět na domácím hřišti v Nové Pace. Soupeřem jim byl spojený celek Předměřic a Hoříněvse. S tímto celkem jsme již předehrávali 13. kolo a na jejich hřišti jsme soupeře porazili jednoznačně 8:0.
    Toto utkání začali lépe hosté a již ve 12.minutě otevřel skóre 0:1. Naštěstí pro domácí se o tři minuty později po chybě hostující obrany dostal k vyrovnání Vágenknecht. Herně byl domácí celek o něco lepším týmem ale finální přihrávka se nedařila, přesto se domácím povedlo první poločas vyhrát, když se ve 30. minutě individuálně prosadil Horáček 2:1.
    Stejný hráč hned ve druhé minutě druhého poločasu vstřelil třetí branku a až na chvilkové výpadky již domácí své vedení navyšovali. Nakonec svého soupeře opět porazili poměrně velkým rozdílem.

Nová Paka/Jičín – Předměřice/Hoříněves  9:2(2:1)

branky: Horáček 3, Vágenknecht,Buchar, Čeřovský, Řezníček, Hartig, Bark

sestava: Švorc – Medlík, Řezníček, Vaníček A., Opravil, Horáček, Vaníček J., Bark, Kříž, Hartig, Frýba, Vágenknecht, Buchar, Čermák, Čeřovský

Mladší žáci
    Vrchlabí – N/S Paka 8:4(4:2) B: Mendřický 2, Gernat, Brendl
    N/S Paka – Jičín 3:0(2:0) B: Mendřický 2, Gernat

Starší přípravka
    Starší přípravka má ve skupině další 4 soupeře a tak hrají jeden turnaj tři týmy a zbylé dva hrají spolu dvě utkání s přestávkou za sebou.

N/S Paka – Dvůr Králové 10:17(4:11) B: Antoš Vít 4, Antoš Jáchym 2, Pospíšil 2, Štamppoch, Hradecký
    N/S Paka – Dvůr Králové 14:13(8:2)B:Pospíšil 3, Vít Jakub 3, Antoš Vítek 2, Antoš Jakub 2, Vít Jan 2, Hradecký, Morávek

mladší přípravka

SK Sobotka – N/S Paka 4:4 (2:2).  B:Sankovič 2, Ticháček, Dolina
    N/S Paka – SK Robousy 22:0 (10:0). B: Štampoch 5, Žalský 4, Dolina 4, Helecec 3,Ticháček 3, Sankovič 2, Antoš.

31. 12. Ve stažených souborech byl pod položku rozpis přidán rozpis všech podzimních zápasů

19. 09. Odjezd starší přípravky k turnaji v Trutnově je v sobotu v 9:15 od staadionu

19. 09. Odjezd "B"mužů k zápasu do Podhradí je ve 14:45 od stadionu.

19. 9. 16:00 MužiA: Nová Paka "A" - Kopidlno "A"
    19. 9. 16:00 MužiB: Podhradí - Nová Paka "B"
    19. 9. 16:00 U15: Lánov/Hostinné - Nová Paka/Jičín
    20. 9. 09:00 U9: Turnaj v Jičíněvsi - N/S Paka
    26. 9. 15:30 MužiA: Jičín "B" - Nová Paka "A"