1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Vedení jsme neudrželi...

  Vedení jsme neudrželi...

  V dalším kole „B“ třídy jsme zajížděli na „horkou půdu“, do Železnice. Domácím jsme měli co vracet, na podzim nás obrali o všechny body.
  Po celý první poločas jsme měli více ze hry, domácí jsme do žádné šance nepustili a sami jsme si jich vytvořili dost. Bohužel opět jsme zklamali v koncovce. Když už si vytvoříme vyloženou šanci, nejsme schopni branku vstřelit. Naše aktivita byla odměněna ve 29.minutě, když se před brankou zorientoval Milan PONIKELSKÝ ( 0:1 ). Škoda že se nám už do poločasu přidat druhý gól nepodařilo, šance Janoucha i Rosputniaka zůstali nevyužity.
  Druhá půle se odehrávala za mírné převahy našeho celku, i když domácí začali více „zlobit“, ale naše obrana pracovala dobře a domácí se do větší šance nedostali. V 65.minutě musel pro zranění odstoupit Rosputniak ( do konce sezony už nenastoupí ) a už jsme se tolik neprosazovali. Měli jsme ještě několik příležitostí jak navýšit náskok, ale bohužel jsme žádnou nedali. A tak přišel trest. V nastaveném čase jsme si špatně rozebrali při standartní situaci hráče a domácí srovnali ( 1:1 ).
  Byla to velká škoda nechat si takto sebrat všechny body. Byli jsme určitě lepším týmem, ale hraje se na góly.
  Penaltový rozstřel tentokrát naši hráči zvládli lépe než před týdnem a připsali jsme si bod navíc, který nás udržel na druhé příčce tabulky.

  ŽELEZNICE – 1.FK NOVÁ PAKA
  1:1 (0:1)

  Branka : 29´Ponikelský

  Sestava : Frajer, Bláha, Poděbradský, Lenfeld, Ponikelský, Štefan (82´Sochor), Číla, Janouch, Jisl ( 76´Sucharda ), Haken ( 90´Wolf ), Rosputniak ( 65´Sklenář )

   

  Vladimír Blažej, trenér (domácí): "Před velmi dobrou návštěvou, která vyprodala klobásy i cigárka v kiosku, se hrál fotbal, který diváky nenudil. Hosté dominovali v technických dovednostech a v prvním dějství vedli zcela zaslouženě. Ve 2. části jsme se zvedli, do zápasu jsme dali další energii a povedlo se nám střídání, které v samotném závěru vyústilo ve vyrovnání. Pomalu se hrabeme z krize, snad se nám pozvolna vrátí železnické srdíčko a s ním i řada hráčů z marodky."

   

  Václav Horák, vedoucí mužstva (hosté): Věděli jsme že nás čeká zápas s mužstvem které má velice dobře organizovanou hru. V prvním poločase jsme se ujali vedení, domácí však dál dobře bránili a i když jsme měli několik šancí na navýšení náskoku, branku jsme již nevstřelili. To domácí v poslední minutě z ojedinělé šance vyrovnali.Utkání tak rozhodl penaltový rozstřel ve kterém jsme byli šťastnějším týmem. Kaňkou na utkání je zranění našeho hráče Rosputniaka, který odjel na vyšetření s podezřením na zlomeninu klíční kosti.


  Novinky

  22. 09. Odjezd mužů "B" k utkání do Sobotky je v neděli v 12:30

  21. 09. Odjezd starších žáků k mistrovskému utkání do Č. Kostelce je v sobotu v 7:15

  Příští zápasy

  22. 9. 14:00 MužiB: Sobotka "B" - 1. FK Nová Paka "B"
  28. 9. 16:30 MužiA: Staré Buky - 1. FK Nová Paka "A"
  29. 9. 10:15 MužiB: 1. FK Nová Paka "B" - Valdice
  29. 9. 12:30 U15: N/S Paka - Vrchlabí
  5. 10. 10:15 MužiA: 1. FK Nová Paka "A" - Bílá Třemešná

  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace