NS Paka „A“ – Robousy „B“ 1:3 Branky: Korda
    N/S Paka „B“ – Robousy  „A“ 0:4
    N/S Paka „A“ – Javorka 0:4
    Javorka  - N/S Paka „B“ 4:1. Branky: Antoš Vítek
    N/S Paka „A“ – N/S Paka „B“ 3:5. Branky: Vít Jakub, Lodr, Korda – Antoš Vítek 4, Sucharda
    Milíčeves - N/S Paka „A“  5:1 Branky:  Vít Václav
    N/S Paka „B“  - Robousy  „B“ 1:3 Branky: Antoš Jáchym
    N/S Paka „A“  - Robousy  „A“  0:3
    N/S Paka „B“  - Milíčeves 3:5  Branky: Antoš Vítek, Štampoch, Žalský

Starší přípravka

N/S Paka – Trutnov  15:15  Branky: Rupa 5, Valenta4, Maňák 2, Knap 2, Chmelař, Tauchman
    N/S Paka – Vrchlabí  9:12  Branky: Tauchman 2, Rupa 5, Valenta 2

Starší dorost

Nešťastná porážka dorostu

V dalším kole krajského přeboru  jsme na domácím hřišti přivítali spojené družstvo dorostu Červený Kostelec/Hronov. Chtěli jsme navázat na dobré výkony z posledních zápasů a soupeře, který se v tabulce pohybuje o jednu příčku nad námi, doma porazit.
    V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. Vedení jsme se ujali v 15. min, kdy po pěkné kombinaci zakončoval T. Wolf. Několik dalších šancí však zůstalo bez změny skóre. Soupeři se podařilo vyrovnat ve 26. min.
    Druhý poločas začal náporem hostí, kteří šli ve 47. min po trestném kopu do vedení. Postupně jsme si vypracovali několik příležitostí k vyrovnání. To se podařilo v 76. min, kdy dlouhý balón propadl obranou hostí a samostatný únik proměnil M. Kříž. V závěru utkání jsme se snažili vítězství zvrátit na svoji stranu ale po chybě naší obrany v rozehrávce jsme bohužel v poslední minutě zápasu
    inkasovali potřetí.
     N/S Paka – Č. Kotelec/Hronov
    2:3(1:1)

Branky: Wolf, Kříž

Sestava:  O. Vích, L. Stránský , M. Hanka, M. Šídlo, L. Hoška, O. Sucharda, M. Kříž, D. Militký, T. Wolf, P. Žlab, J. Fejfar
    Střídali: J. Horáček, M. Herzán

19. 10. Odjezd mužů k utkání do Úpice je v sobotu v 13:30

19. 10. Odjezd starší přípravky k mistrovskému utkání do Mladých Buků je v sobotu v 9:30

19. 10. 15:30 MužiA: Úpice - 1. FK Nová Paka "A"
    20. 10. 10:15 MužiB: 1. FK Nová Paka "B" - Železnice "B"
    20. 10. 12:30 U15: N/S Paka - Nový HK
    26. 10. 09:30 U15: Dvůr Králové - N/S Paka
    26. 10. 14:30 MužiA: 1. FK Nová Paka "A" - Vrchlabí "B"