• Vydřená výhra …

V dalším kole 1.B.třídy jsme na domácím hřišti přivítali rezervu divizního celku ze Dvora Králové. Hosté mají několik zkušených hráčů, doplňené o mladé nadějné hráče a svým stylem jsou velice nebezpeční.
    Do utkání jsme vstoupili tím nejlepším možným způsobem. Ve 2.minutě jsme zahrávali roh a Ondra JANOUCH se hlavou trefil (1:0). Hosté začali s ještě větší snahou a zle nám zatápěli. Důležitými zákroky nás podržel golman JURČO. Jinak naše obrana pracovala dobře a hosté se nemohli prosadit. My jsme určitě nesehráli své nejlepší utkání, ale soupeř hrál opravdu velmi dobře.
    Druhý poločas jsme lépe zachytávali útoky hostí a ti se před naši branku moc nedostávali. Většinou se hrálo mezi šestnáctkami bez výraznějších šancí. Naše druhá branka padla v 83.minutě. Hostující obránce zahrál v pokutovém území rukou a nařízenou penaltu proměnil Milan PONIKELSKÝ (2:0). Hosté otevřeli hru a do uvolněného prostoru dostal v 90.minutě balon Honza KUCHTA a nezaváhal (3:0). Pro hosty je asi tento výsledek za předvedenou hru krutý, ale pro nás důležité tři body.

V dalším kole hrajeme opět na domácím hřišti, v sobotu 13. dubna od 17 hodin přivítáme dalšího nebezpečného soupeře Bílou Třemešnou

1.FK NOVÁ PAKA – DVŮR KR. „B“
    3:0 (1:0)

Branky: 2´Janouch, 83´Ponikelský (PK), 90´Kuchta

Sestava : Jurčo, Bláha, Poděbradský, Lenfeld, Ponikelský, Jisl (88.Militký), Haken, Janouch, Procházka (61.Sochor), Rosputniak (72.Kuchta), Sklenář (78.Sucharda)

Lukeš Ivan (domácí): V Nové Pace se hrálo velice kvalitní utkání se silným soupeřem. Dnešní vítězství jsme vydřeli. Chválím družstvo za bojovný výkon.

Jiří Rejl, trenér (hosté):  Gratulujeme soupeři k vítězství. Na hřišti lídra tabulky jsme nepropadli, domácí ale byli produktivnější a po zásluze získali tři body.