• Dorost
  • Výhra v posledním kole …

Výhra v posledním kole …

V závěrečném utkání podzimní části, se naše „A“ družstvo utkalo s celkem ze Starých Buků. Hosté figurují ve středu tabulky a tak náš celek byl favoritem. Nastoupili jsme opět bez několika hráčů, ze zdravotních důvodů nám chyběl kapitán Jirka Poděbradský a Ondra Krejčí a z pracovních důvodů Dominik Rosputniak.

Hosté hráli velice aktivně a od úvodu nám zle zatápěli. Vytvořili si několik vyložených šancí, ale naštěstí pro nás je neproměnili. My jsme byli efektivnější. Už v 7.minutě se prosadil Honza KUCHTA (1:0). Branka nás neuklidnila a stále jsme hostům nabízeli jednu šanci za druhou. Snažili jsme se o kombinace, ale nedařily se nám přechody do útoku, bylo tam mnoho nepřesností. Přesto jsme dokázali do poločasu vstřelit druhou branku. Ve 37.minutě byl v pokutovém území sražen Janouch a Honza KUCHTA nezaváhal (2:0).

Druhá půle změnu obrazu hry nenabídla. Hosté byli stále nebezpeční a ve 49.minutě nás po chybné rozehrávce potrestali (2:1). Naštěstí jsme hned odpověděli. V 51.minutě se po levé straně prosmýkl do vápna Milan PONIKELSKÝ a nedal golmanovi šanci (3:1). Stále se hrál otevřený fotbal, hosté cítili svoji šanci a my jsme nedokázali vstřelit uklidňující čtvrtý gól (ani z dalšího pokutového kopu). Opět jsme si utkání sami zkomplikovali, v posledních kolech jsme nehráli dobře a tak je dobře, že to byl poslední podzimní zápas. Družstvo nyní čeká zasloužené volno, je třeba se připravit na jarní boje, soutěž je rozehraná dobře.

1.FK NOVÁ PAKA – STARÉ BUKY
    3 : 1 ( 2:0 )

Branky: 7., 37. Kuchta, 51. Ponikelský

Sestava: Jurčo, Štefan (61.Ulrich), Lenfeld, Bažik, Ponikelský, Jisl, Haken, Číla ( 83.Horyna), Procházka ( 75.Militký), Janouch, Kuchta

Lukeš Ivan, asistent (domácí):

V posledním podzimním kole jsme nepředvedli nejlepší výkon, hosté nevyužili své velké šance a tak jsme nakonec vydřeli tři body

Pavel Korec (hosté):

V utkání s Novou Pakou jsme opět postrádali několik hráčů,proto jakýkoliv bodový zisk by pro nás byl velmi cenný.Neproměnili jsme však několik jasných brankových příležitostí a naopak domácím nabídli svými chybami vstřelení třech branek.Tato porážka hodně mrzí,neboť dnes se v Nové Pace dalo bodovat,domácí nehráli tak dobře,jak jsme očekávali.Nezbývá než si teď odpočinout od fotbalu a přes zimu se lépe připravit na jarní část sezóny,která bude hodně náročná.

01. 01. V kolonce "soubory ke stažení" je již přidán rozpis obsazenosti UMT od ledna 2019