• Výsledky mládeže

Druhé kolo Krajského přeboru odehrál náš dorost na hřišti soupeře v Týništi nad Orlicí.

Již od první minuty, kdy jsme poprvé inkasovali, nás soupeř jednoznačně  přehrával. Každá jeho akce byla velmi rychlá a nebezpečná, zatímco naši  dorostenci nebyli schopni téměř vůbec kontrolovat balón. Už po první  půlhodině svítilo na ukazateli skóre 3:0. V 37. minutě se sice podařilo D. Militkému z ojedinělé šance chytrým lobem přes gólmana domácích  snížit, ale to bylo od našeho mužstva vše a naopak do poločasu jsme ještě dvakrát inkasovali.
    V druhém poločase došlo v týmu soupeře k několika střídáním a hra se na hřišti opticky vyrovnala. Vytvořili jsme si i několik slibných šancí,
    které se však nepodařilo dotáhnout do gólového zakončení. Naopak soupeř ještě dvěma zásahy upravil výsledek na nelichotivých 7:1.