N/S Paka A - N/S Paka B  5:0  B: Bezstarosti 2x, Tauchman 2x, Vít V.
    N/S Paka A – Sobotka       5:0  B: Bezstarosti 3x, Mašek, Knap
    N/S Paka A – Kopidlno      7:4  B: Knap 2x, Bezstarosti 3x, Brendl, Vít V.
    N/S Paka A – Jičíněves      10:3 B: Bezstarosti 5x, Tauchman 3x, Vít V., Knap
    N/S Paka B  - Sobotka        2:2   B: Štorm 2x
    N/S Paka B  - Jičíněves      4:4   B: Hradecký 2x, Štorm 2x
    N/S Paka B -  Kopidlno      3:5   B: Hradecký 2x, Štorm

Starší přípravka

N/S Paka – Vrchlabí   8:17 (4:7)  B:  Rupa 3x, Knap, Doubek, Drahoš, Šimek, Mentus
    N/S Paka -  Javorka   8:9  (5:5)  B:  Rupa 3x, Knap 2x, Šimek 2x, Kurfürstová

Starší žáci

V sobotním popoledni se na Novopackém stadionu v zápase starších žáků představil celek z Velkého Poříčí. Celé utkání bylo herně velmi vyrovnané a čekalo se které mužstvo jako první promění chybu soupeře v branku, ten si pravděpodobně připíše body. V 50. minutě se to podařilo Michalu Křížovy který po hezké přihrávce Entner, postupoval sám na brankaře a svoji šanci proměnil. Druhou branku přidal v 68. minutě Štěpán Entner, který nařízený trestný kop z 20. metrové vzdálenosti poslal nechytatelně do šibenice.

N/S Paka – Velké Poříčí
    2:0(0:0)

Branky: 50. Kříž Michal, 68.  Entner Štěpán

Dorost

Oslabený dorost na soupeře nestačil...
    V dalším kole krajského přeboru jsme na domácím stadionu přivítali soupeře z Broumova. Naši dorostenci nastoupili opět v nekompletní sestavě značně oslabení. Neodehráli jsme špatné utkání, ale opět jsme soupeři dvě branky „darovaly“. Začátek jsme měli slibný, několik akcí se nám povedlo a po půl hodině hry se zaslouženě dostali do vedení. Levou šibenici trefil Michal CINA ( 1:0 ). Škoda vyrovnávající branky, která přišla před koncem poločasu po naší chybě v obraně 42.minuta (1:1).
    Ještě začátek druhé půle jsme nehráli špatně a za naši aktivitu jsme byli odměněni vedoucí brankou. V 60.minutě pěkně pronikl Entner a z jeho přihrávky se trefil Tomáš WOLF (2:1). Po vynuceném střídání, když na hřiště se postupně dostali střídající hráči měla naše hra sestupnou tendenci a hosté toho dokázali využít. V 70.minutě vyrovnali po naší chybné rozehrávce a v 84.minutě rozhodli o svém vítězství ( 2:3 ).
    Naše hráče je nutno pochválit za bojovnost, střídajícím hráčům ze žáků je třeba poděkovat (měli za sebou celý zápas), bohužel soupeř byl o jednu
    branku lepší. V dalším kole zajíždíme již v úterý 8.5. do Jaroměře, kde nás čeká velice těžké utkání. Domácí figurují na třetím místě tabulky a předvádějí pěkný fotbal.

NOVÁ /STARÁ PAKA - BROUMOV
    2 : 3 (1:1)

branky : Cina, Wolf
    sestava : Brádle, Tauchman, Stránský, Šnajdr, Horyna, Militký Dan, Fejfar, Žlab, Militký David, Wolf, Cina
    střídali : Entner, Kříž Michal, Hanka, Žlab Petr

28. 07. Vzhledem k tomu, že obě mužstva mají ještě v tomto termínu zavřená hřiště tak se pohárové utkání sehraje na hřišti v Dolní Kalné.

28. 7. 17:30 MužiA: 1. FK Nová Paka - Lázně Bělohrad
    11. 8. 00:00 MužiA: Kocbeře - 1. FK Nová Paka
    18. 8. 14:30 Dorost: Nová/Stará Paka - Slavia HK
    18. 8. 14:30 U15: Třebechovice - Nová/Stará Paka
    18. 8. 17:00 MužiA: 1. FK Nová Paka - Miletín