• Výhra dorosru

Starší dorost

Výhra po rozpačitém výkonu...

V dalším kole krajského přeboru zajížděl náš dorost do Dvora Králové. Domácí se nacházejí ve spodních patrech tabulky a tak se počítalo s bodovým ziskem. Vítězství se ale nerodilo lehce. Naše hra zvláště v prvním poločase byla plná chyb,nepřesností v přihrávkách a zbytečných ztrát.
    První chyba přišla už v první minutě,špatný odkop a domácí vedli (1:0). Vyrovnání přišlo brzy,Michal Číla vyhrál v 9.minutě hlavičkový souboj a Lukáš Krupka střelou do šibenice načal svůj střelecký zápis (1:1). Bohužel o dvě minuty poté domácí zahrávali rohový kop a po nedůrazu našich hráčů šel soupeř znovu do vedení (2:1). Ve 20.min. se individuelní akcí prosadil opět Lukáš Krupka a vyrovnal (2:2). V poslední minutě první půle domácí zahrávali druhý roh a opět nedůraz našich a bylo (3:2). Za první poločas dvě stejné chyby posadili domácí na koně.
    Po důkladné domluvě se druhý poločas už odvíjel zcela v naší režii. Výkon sice nebyl nějak mimořádný,stále bylo spousty nepřesností,ale bylo dobré že jsme začali promněňovat šance. 68.min. Lukáš Krupka (3:3),který sledoval odražený míč, 72.min. Michal Číla (3:4), 83.min. Lukáš Krupka svojí čtvrtou brankou v utkání (3:5), 86.min. Michal Číla po „rozebrání domácí obrany“ (3:6). Vítězství našich hráčů bylo zasloužené,ale je nutno poznamenat,že to byl asi nejslabší soupeř na kterého jsme zatím narazili. Náš výkon nebyl optimální,v utkáních se silnějšími sopeři by určitě nestačil. Nejlepším naším hráčem byl autor čtyř branek Lukáš Krupka,který ještě nepromněnil pokutový kop.