• Dorost
  • Výsledky mládeže 26-27.9.2015

ml. přípravka

N/S Paka „B“ – Robousy                0:6(0:3)
    N/S Paka „B“ – N/S Paka „A“       10:0                B: Rupa 6,Knap 2, Kracík Lad. 2
    N/S Paka „B“ – Chomutice             4:0(2:0)
    N/S Paka „A“ – Chomutice            5:3(3:1)           B: Rupa 5
    N/S Paka „A“ – Robousy                3:6(0:3)           B: Rupa 2, Valenta

St. přípravka

N/S Paka – Hostinné/Lánov            7:12(2:5)         B: Patka 3x,Horáček,Trejbal,Celjak, Mentus
    N/S Paka – Jičín                               11:14(4:8)       B: Patka 3x, Celjak 2x,Mentu 2x, Trejbal, Bark, Řezníček, Vágenknecht

St. žáci
    Starší žáci sehráli s domácími vyrovnaný první poločas. Ve druhém šli domácí do vedení, ale Lukáš Stránský srovnal stav utkání. Do konce zápasu si naši hráči vytvořili několik vyložených brankových příležitostí, jenže žádnou z nich neproměnili. V penaltovém rozstřelu se štěstí přiklonilo na stranu domácího týmu.

Hořice – N/S Paka    1:1(0:0)PK: 4:2         B: Stránský

ml. dorost

Mladšímu dorostu se nevedlo ani v dalším utkání krajského přeboru. Mužstvo má problémy se složením, někteří hráči jsou zranění nebo nemocní a tak za dorost nastupují žáci, kteří mají většinou celý zápas již v nohách. Do tohoto utkání museli nastoupit hned čtyři. Do zápasu jsme vstoupili dobře a v 8. minutě šli do vedení po střele Svobody. Poté jsme si ještě vypracovali nějaké šance, avšak bez brankového efektu. Domácím se podařilo vyrovnat ve 30. minutě střelou z po za vápna 1:1. Druhý poločas začal pro náš tým špatně, již v 10. minutě se domácí prosadili podruhé a šli dovedení 2:1. Podařilo se nám ještě stav srovnat,kdy se po průniku a přihrávce  Šnajdra prosadil Cina 2:2. Domácí kombinačně hráli lépe, ale mužstvo se snažilo, bohužel přišlo zranění brankaře, došli síly žákům a domácí toho využili a v posledních desíti minutách nám vstřelili ještě tři branky. Trochu krutá porážka, protože jsme domácím byli po většinu utkání vyrovnaným soupeřem.

Hořice – N/S Paka    5:2(1:1)           B: Svoboda, Cina

21. 10. Odjezd starší přípravky v sobotu v 8:00 od stadionu v N. Pace

21. 10. Odjezd mužů "A" v sobotu ve 13:45 od stadionu v N. Pace

21. 10. Odjezd dorostu v sobotu ve 11:30 od stadionu v N. Pace

21. 10. Odjezd starších žáků v sobotu v 10:45 od stadionu v N. Pace

28. 10. 10:00 U15: Nová/Stará Paka - Černilov
    28. 10. 12:00 Dorost: Nová/Stará Paka - Chlumec/Lovčice
    28. 10. 14:30 MužiA: 1. FK Nová Paka - Smiřice
    28. 10. 14:30 MužiB: Chomutice - 1. FK Nová Paka "B"