• Vítězný zápas dorostu

Ve třetím kole krajského přeboru,jsme hostili soupeře z Trutnova. Rezerva hrající spolu s Úpicí má hlavně ročník 99,ale to pranic nesnižuje naší výhru.
    Začali jsme opět velice dobře,kombinace se dařila a vyústěním byla první branka v síti soupeře,když se v 9.minutě prosadil Michal Číla (1:0). Po většinu prvního poločasu jsme měli hru pod kontrolou,soupeře jsme do žádných šancí nepouštěli,sami jsme si vytvořili několik nadějných příležitostí navýšit vedení,ale stále nás sráží častá „bolest“,neproměňování šancí.
    Druhý poločas jsme začali opět aktivně,měli stálou herní převahu a v 55.minutě Dan Nýdrle po závaru před brankou zvýšil na 2:0. Trošku jsme polevili v aktivní hře,hra se vyrovnala,ale bylo to jen chvilkové nadechnutí k další ofenzivě. Škoda zahozených šancí (Vydra,Ulrich,Mandík),naše výhra mohla být výraznější. Ooět jsme udeřili v 70.minutě,když na 3:0 zvyšoval Dominik Štefan. Na konečných 4:0 v 78.minutě dával branku Michal Číla, asi nejlepší hráč na hřišti. Ale spokojenost je určitě s obranou hrou celého družstva.
    Zatím nám patří po třech odehraných kolech 3.místo v tabulce,ale teprve další utkání napoví jak na tom opravdu jsme. A to hned v neděli 6.září,kdy zajíždíme do České Skalice. Našemu příštímu soupeři patří prozatím druhá příčka.